Nesoudržná omítka

Od: odpovědí: 3 změna:

Dobrý den, chci se zeptat, jstli je v pořádku u nové omítky, když je na poklep od země do výšky třeba 1/4 metru místy dutá. V těch místech mírně oprýskla, zedník jako reklamaci oprýsklá místa nahodil, ale kolem je to na poklep duté. Co mám teď dělat? To přece není v pořádku! Jsou to veliké plochy, a jede to časem směrem nahoru.

3 odpovědi na otázku

 

 


0x

V pořádku to v žádném případě neni. Znovu reklamovat. Vše duté se musí pečlivě osekat a znovu - tentokrát pořádně nahodit.

 


0x
avatar jabraka

Co na to říci?Asi bych toho,kdo to dělal,nakopal do p.-.Mluvíme asi o stěnách v paneláku.Tam je to dost obvyklé už na původních stěnách.Mockrát jsem se s tím setkal.

Osobně bych všechno duté oloupal,moc práce to nedá a opravil flexibilním lepidlem.To na panelu drží.Nakonec použil finální stěrku na celý povrch kvůli sjednocení.Po zatvrdnutí lehce přebrousil a vymaloval.

JABRAKA


Nene, mluvíme o venkovní fasádě.

 

 


 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]