Alternativní skladba podlahy v podkroví

Od: odpovědí: 1 změna:

Co bude lepší jako podlaha v podkroví. Současný stav - na trámech fošny (cca 30mm), zásyp, dlažba cihelné půdovky. Zásyp a půdovky pryč.

1) fošny které se dnes překrývají přibít nebo přišroubovat do jedné roviny, karton, vyrovnání liaporem, Isover T-P 25mm, sádro podlaha, finální podlaha (plovoucí, lino, dlažba)

2) mezit rámy vložit izolaci (dole jsou prkna a rákosový strop, v části domu snížený SDK podhled)na trámy dát pásy Isoveru T-P 25mm, podlahové palubky 28 mm jako finální podlaha prošroubované do stropních/podlahových trámů. V koupelně postup jako v 1 variantě.

Nemám místa nazbyt, výškově to musí být co nejméně, první skladba je max co si mohu dovolit, tedy od trámů

A jako vždy jde o pracnost, o peníze (ne zas tak moc, peníze budou my nebudem) a o hluk v přízemí. První varianta je moje, s druhou přišla dnes firma. Bojím se hluku a napadá mě, že by museli stejně dělat příložky, podlahové trámy jsou samozřejmě křivé, pak nevím jak to odhlučnit nebo ten isover až na příložky a podlahové palubky do nich? Nebo je to úplně špatná varianta a mám trvat na své? Svojí variantu jsem tu s drobnými odlišnostmi našel v jiných vláknech, jejich ne.

Co myslíte?

1 odpověď na otázku

 

 


0x
avatar jabraka

Zatím nikdo neodpověděl,stačilo by zadat do vyhledávání podlaha v podkroví a byla by ihned řada odpovědí.Odpovím ale jedním odkazem:

rigips.cz/...

JABRAKA

 

 


 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]