Jak se stavi sen - je to zdarma?

Od: odpovědí: 10 změna:

Dobry den!Chtela jsem se zeptat,jestli realizace obyvaciho pokoje v poradu jak se stavi sen je zcela zdarma nebo se musi platit.

10 odpovědí na otázku

0x

Pokud vím, je to opravdu zdarma...ale...zkuste si představit, kolik lidí se tam hlásí..takže moc neplánujte a raději šetřete

0x

dobry den ano je to zdarma ale rekonstrukce obyvaciho pokoje neni tak nakladna kdyz nebudu pocitat novej nabytek

0x

Podle čeho vlastně vybírají kdo do pořadu pujde a kdo ne? Ví to někdo?

podle všimného*smich*

magdon:je to tak,a také dle konekcí,čím víc máš známých na správném místě,tím proplouváš životem lépe,smutné,leč pravdivé*placni*

No právě, aby to nebylo jako s tím Polraichem nebo jak se jmenuje.

doplněno 14.11.11 15:44:

Reakce na Magdon.

0x

Pokud jste si u tohoto zprofanovaného pořadu všimli,je tam sponzor-s bezúročnou půjčkou.Oni budou nějakou dobu splácet dost drahou přestavbu.

JABRAKA

Myslím, že tentokrát nemáte pravdu. Ten sponzor je tam právě od toho aby tu útratu "zatáhl". A podle čeho to vybírají? Myslím si, že hodně dobře vědí, na co a na koho se lidi rádi dívají, a tím se řídí. potřebují sledovanost-"koláče". Mají nějakou koncepci, plán, a toho se drží. Nemyslím, že by to šlo zvenčí nějak ovlivnit. I kdyby chtěli, tak si to právě kvůli sponzorské firmě "nelajznou".

0x
já bych je nebral, často to zfušují

Taky si myslím. Jde jim to rychle (až moc) a na první pohled je to dokonalé. Jenže za tu dobu by nestačila uschnout ani poctivá malba, natož třeba štuk či beton. Takže je to samý sádrokarton a podobné náhražky poctivého stavebního materiálu. Nic, v čem bych chtěl trvale bydlet. Navíc se mi nelíbí, že by vzhled a uspořádání mého bytu měl řešit někdo, kdo tam pak bydlet nebude.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]