Tapety na dveře

Od: Datum: 03.12.12 20:58 odpovědí: 4 změna: 03.12.12 21:02

Chtěla bych poprosit o radu, kde v jakých prodejnách se dá koupit tapeta na dveře. Napadají mně Hornbach, OBI nebo Bauhaus, fakt nevím. Já takové prodejny vůbec nenavštěvuji, tak nevím, co tam vlastně mají. To víte, kdyby byl chlap, tak bych takové problémy neměla. Děkuji.

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: ok®
Datum: 03.12.12 21:00

samolepící tapety koupíte téměř všude

a ani chlapa k tomu nepotřebujete

Od: geryw
Datum: 03.12.12 21:01

Hornbach 100%

Datum: 03.12.12 21:01

Ano v těch prodejnách a i ve speciálce tapet a koupí se přímo rozměr na dveře jaké potřebujete. Kdysi jsem objednávala z katalogu , už je to nějaký rok zpátky - máme je na wc a drží. Byla to kvalitní tapeta pevná - pěkná a jen jsme při lepení nahřály ty hrany ,aby pěkně přilehly a opravdu se to neodchlipuje nikde. Nešetřete jestli vám mohu poradit ,neberte ty nejlevnější.

doplněno 03.12.12 21:04:

Ano, určitě myslí samolepící - jak jinak.Právě se prodávají různé rozměry podle šířky dveří ,aby se nemuselo nic nastavovat.

Ohodnoceno: 3x

Od: mowla*
Datum: 03.12.12 21:02

Co je "tapeta na dveře"? :-D

Samolepící? - pak ve stavebních super-hyper je mají...

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.