Parozábrana vs. bodová světla

Od: Datum: 03.12.12 20:34 odpovědí: 3 změna: 04.12.12 07:21

Dobrý den odborníci,

Několik příbuzných témat jsem sice našel, ale nic co se týkýká přesně mého dotazu.

Dělám zavěšená podhled z SDK. na rošty jsem dal 10cm minerální izolaci, poté oboustrankou nalepil parozábranu a zaklopil. Nyní však do opláštění mají přijít bodová světla a já se tedy ptám jak tuto situaci řešit. Bodovky jsou dost vysoké a tak bych musel na hodně místech parozábranu proděravět (tomu se asi nevyhnu). Jak toto například řešit v koupelně? strp snižuji pouze o 10cm. děkuji

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: luke237
Datum: 04.12.12 01:00

Americani pouzivaji takove z tvrdsiho igelitu vytvarovane "vanicky", do kterych daji svetlo, ale i vypinace, zasuvky a vsechno, co by normalne udelalo diru do parozabrany a k tomu urcenou lepici paskou tu "vanicku" prilepi k parazabrane a tim tu parazabranu zase neprodysne uzavrou. Jak se to jmenuje cesky jsem nezjistil a ani "parazabrana na svetlo" mi nic nenasla :(

Od: nemec*
Datum: 04.12.12 07:05

nám sádrokartonář bodovky v kombinaci se zateplením rozmluvil, prý se zahřívaj a praskaj. nemám jak ověřit, tak jsem dal na něj a dáme si tam klasický stropní koupelnový světlo.

Od: tomiik*
Datum: 04.12.12 07:21

Va bauhausu a myslim ze i v hornbachu maji presne pro takovy pripad montazni krabicky na bodove svetla..

Nevim ale jak velke mate bodovky. Tam to prodavaji pro bodovky Paulmann. Tim padem i ten kryt je od teto znacky.

A je tam i vyfoceny Vas pripad. Tedy ze mate parozabranu + izolaci. Sel bych se kouknout tam. Mozna i na internetu nebo na strankach Paulmann by to melo byt.

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.