Hrozní lidi ve vesnici

Od: Datum: 03.12.12 19:53 odpovědí: 4 změna: 04.12.12 07:38

co máme dělat s jednýma lidma v dědině furt na nás něco svádí co jsme neudělali štvou se do čeho nemaj je to s něma hrozný naštěstí bydlí daleko od nád ale jsou hrozný. prosím poradte.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: break*
Datum: 03.12.12 21:37

Já bych asi volala policii, pokud je to už skutečně nesnesitelné. Ale předtím bych navrhovala neklesnout na jejich úroveň a o všem si pohovořit.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 03.12.12 21:47
avatar

Shromažďovat důkazy, shánět svědky a připravovat se na podání trestního oznámení nebo žaloby.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 04.12.12 07:34
avatar

zajít za starostou, vysvětlit mu problém a jak se ve skutečnosti či podle Vás věci mají. Měl by mít o sporech povědomost, kdyby náhodou k něčemu dočlo, aby už mel obrázek a dokázl by ve věci zaujmout stanovisko případně věc řešit. Nikdy není na škodu mít na svoji straně obecního zastupitele, pokud tedy jak uvádíte není problém na Vaší straně, čemuž nemám důvod nevěřit.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: ron*
Datum: 04.12.12 07:38

Nevšímat si jich, hlavně se nehádat a neoplácet stejným způsobem. To nikam nevede. Nejvhodnější je opravdu zajít za starostou, či jiným zastupitelem.Bylo by dobré, kdyby se k Vám přidal ještě někdo ze sousedů, kteří mají stejný názor jako Vy. Jinak sousedské vztahy jsou opravdu často problematické a těžko řešitelné při nedostatku dobré vůle z obou stran. Někdy je rozumnější pro vlastní klid ustoupit.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.