Cestovní termoska se skleněnou vložkou

Od: Datum: 07.01.13 21:51 odpovědí: 22 změna: 03.03.14 19:20

prosím vás, víte o nějakém e-shopu, kde by se dala zakoupit cestovní termoska se skleněnou vložkou?

prostě ta stará dobrá z let "pradávných", nápoj zůstane několik hodin horký

nerezeové nechci, ani džbánek, ani tu s pípou

prostě plastovou zvenčí ajen se měnila v případě rozbití jen ta vložka

nemohu na nentu najít obchod

děkuji

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 08.01.13 08:08

Dobrý den, u nás ve firmě vyrábíme se skleněnou vložkou, s cenou se vejdete kolem 50 Kč za kus, pokud máte zájem, napište mi do SZ tady na poraďte, domluvíme se i na rozumném poštovném, bude-li mít zájem skočím se kouknout do podnikové prodejny, udělám fotky a pošlu je i s cenou :)

Ohodnoceno: 0x

Od: marien
Datum: 02.02.13 13:02

Dobrý den,

četla jsem váš příšpěvek a moc by mne zajímalo, jaké termosky máte k dispozici, děkuji.

Veselá

Datum: 08.01.13 08:13

Když už jste v tom hledání, koukněte do Tchiba, včera jsem ji tam viděla. ;) Ale koukněte se nejlépe na horolezeckou, ta je téměř nezničitelná. Je odolná proti pádům. Nevím, jak se takovým obchodům říká. Outdoor? Tam by měla být. ;)

doplněno 08.01.13 08:17:

http://search.seznam.cz/?q=horolezeck%C3%A1+termoska&aq=&oq=&sourceid=szn-HP&thru=;)

Od: asd*
Datum: 08.01.13 13:20

babkazov - nerez nechce = "horolezeckou" ne

(na cesty považuju za nejlepší nerezovou se šroubovacím víčkem, je třeba ale trefit na kvalitní, není to otázka ani tak peněz nebo značky, ale aby v plášti bylo opravdu vakuum a ne vzduch. Asi jediný rozumný způsob jak to poznat je nalít horkou vodu - pokud je plášť zvenku pořád studený tak je OK, pokud i malinko hřeje tak nebrat.

Skleněná je celkem nesmysl, hlavně se snadno rozbije. Kromě hygieny (sklo je nejlepší) má jen nevýhody. Navíc ohledně hygieny - víčko je pořád plastové, tím sklo ztrácí smysl.

Od: sannop
Datum: 12.03.13 15:15

Možná sháníte přesně takovou, jakou mám, a míním prodat. Mrkněte na obrázek a ozvěte se.

Zdravím, KP

Datum: 17.02.14 20:55

zdravím, nemáte náhodou takovoudle termosku se skleněnou "vložkou"?

stačí jen vložka (viz foto)

Datum: 17.02.14 22:11

Před rokem vám tady podobnou nabízel rádce @hoummy. Proč se s ním nespojíte?

Datum: 17.02.14 22:33

ale já potřebuji přesně tuto,nebo podobnou, jde mi hlavně o tento typ tj. bez ucha

a s hoummym jse,m se tnkrát spojil

Datum: 17.02.14 22:40

Podobnou jsem už bohužel zlikvidoval a nahradil ji nerezovou, se kterou jsem velmi spokojen.

Datum: 18.02.14 22:43

jj, tu mi nabízejí taky všude, ale ta nerez nevydží tak dlouho s teplotou tekutiny jako ta skleněná

Datum: 18.02.14 22:48

Jak to víte?

doplněno 23.02.14 23:38:

Mám tuto nerez termosku a jsem s ní velmi spokojen. Je lehká, odolná a dlouho udrží nápoj teplý. Cena je přijatelná, já ji pořídil asi za 120 Kč. http://www.inetprint.cz/kovov…teel-thermos---RP_DXIP430-112

Ohodnoceno: 1x

Datum: 19.02.14 06:57

Kubinče, já se nechci hádat, ale uvědomte si, že termo nádoba je vlasně dvojitá skleněná láhev, bez vzduchu mezi stěnami a ta je vložena do obalu, který je z buď z plastu nebo z kovu. A tím je chráněná proti naťuknutí a vpuštění vzduchu, čímž by ztratila izolační vlastnosti. ;) Máme praxí odzkoušenu i umělou hmotu i kov, který se lépe udržuje. Musím vám říct, že je to úplně stejné. Je důležitější ta vnitřní dvojitá láhev, než obal.

doplněno 22.02.14 07:15:

Je docela možné, že mezi těmi skly, v samotné termosce, byl vzduch a termoska byla vadná. Jen jste ji nereklamovali. ;) Právě pro odolnost jsem vám úplně nahoře psala o horolezecké. Ta je opravdu nejodolnější. Dokonce i proti pádům. Vlastní zkušenost i od mladých, kdy je stále v provozu, od kočárků, až po lyže. Roky! A teplotu drží. V létě studené, v zimě horké.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 21.02.14 23:25

hm, tak to jsem byl asi obelhán, koupil jsme si kdysi termosku nerez od Tescomy (cena cca 500.-kč, už tenrát jsem vymlouval ženě, ať ji nekupujeme za ty šílené prachy) a horký čaj byl v zimě na procházce po hodině "skoro" studený

no tak jsme vyhrabali ve sklepě, klasiku termosku (růžovou *hi* ) z dob komunismu a tam třeba horký čaj vydržel i v zimě na volném prostranství jen tak položenou za deště, větru,sněhu min. 8 hodin a teplota čaje byla taková, že byl problém to vypít

*jasne*

proto hledám právě tento typ termosky

Datum: 22.02.14 00:04
V litrovce od tescomy mi vydržel horky čaj od 9 hodin tak, ze jsem ho ještě v 8 večer dopijel teplý. Pokud máte za hodinu studený (já si po třech hodinách ještě solidne spálil ústa), reklamujte ji.
doplněno 22.02.14 00:06: Uznáván že plast+sklo izoluje lépe, ale nerez je praktičtější, odolnější a vydrží taky poměrně dlouho

Datum: 22.02.14 14:47

odzkoušeno,proto vím :(

Od: auto®
Datum: 24.02.14 22:06
Ta sklenena termoska izoluje teplo opravdu nejlepe, ale staci si ni trochu bouchnout a prdne to. Presel jsem na plechovou a leju dovnitr jeste varici vodu a caj. pytlik hazu dovnitr. Pak to celkem funguje.

Datum: 25.02.14 10:48
Tak to bych rekl ze nejaky zmetek. Ja mam uz starou celou potlucenou a jeste ktomu z tesca sadu 2 termosek asi za 3stovky. V holostavbe to mam vetsinou na okne a i na konci sichty to je jeste dost teple.. nevim kdybych mel sklenenou tak mam asi co tyden novou (to bych se na to vybodl) a i na tury v zime na horach je to bomba. Termosku zabalim jeste do nahradni mikyny a i po navratu je to jeste horke. Jen co bych vytkl tak je to super stiskaci vrsek uz jsem jeden znicil. Ale sada dvou to spravila. Na ty tury mam novejsi a se sroubenim. To mi prijde kvalitnejsi.

Datum: 02.03.14 11:57

tak nad tím ještě pouvažuji

byl jsem v tescu a tam měly nerez termosky za cca 180kč ale moc se mi nechce věřit že ten tenký plech udrží to teplo

na pohled je ta stěna velmi tenká, leda koupit a zkusit

Datum: 02.03.14 16:27

Dobrá sranda! Tenký plech na termosce neudrží teplotu *haha* Tak jo. Fajn psina

Datum: 02.03.14 21:48

tak nerez plech teda

Datum: 03.03.14 07:33

Kubinče, nekecejte, že máte život tak strašně jednoduchý, že vám dovolí řešit víc jak rok, termosku za 200kč. *haha*

Datum: 03.03.14 19:20

hm, ale na co mi bude termoska , když nedrží teplotu, proto se ptám

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.