Okna z ok-plast?

Od: Datum: 24.10.11 19:48 odpovědí: 4 změna: 26.08.15 19:01

Potřebuji plastové okna a nevím jestli lepší objednat zde http://ok-plast.cz. Hodně lidií na netu píše, že jsou celkem dobří atd. Máte prosím někdo s touhle firmou zkušenosti?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: jarek123
Datum: 24.10.11 19:52

Plastové jsou lepší podle mého názoru. Najde se však pár neznalých, kteří tvrdí opak...

Ohodnoceno: 0x

Od: viky®
Datum: 24.10.11 20:30

Nejlepší je podívat se kolem sebe, kde jsou jaké okna a která se vám líbí. Nejde jen´aby byly pěkné, musí být taky funkční a spolehlivé. Chce se zeptat sousedů, co už okna mají, jak jsou spokojené, kdo jim je dělal a zda nemají nějaké závady. Může se stát, že pak jsou nutné nějaké dodělávky apod. Okna, ano,ano,ano, jen pečlivě vybírejte.

Od: uska®
Datum: 24.10.11 21:00

S touto firmou nemám zkušenosti, jen u ní nevidím dobu záruky ( a nebo špatně vidím). Minulý měsíc jsem se také rozhodovala, poptávala jsem celkem u 13ti firem a vybrala jsem si český výrobek firmy PRAMOS a. s. se 7 letou zárukou na okna i dveře. To mi nikdo za stejný peníz nenabídl.

Od: sk
Datum: 26.08.15 19:01
nebrat!

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.