Kde sehnat háky na zvedání poklopu od jímky?

Od: Datum: 11.11.12 21:27 odpovědí: 3 změna: 12.11.12 08:59

Dobrý den všem,

nemohu nikde sehnat háky na zvedání poklopu od jímky. Je to takový ten klasický kruhový poklop vylitý betonem se 2 drátěnými oky. Představuji si nějaké háky, které se zaklesnou do těch ok a tím poklop zvednu, má asi 60 kg.

Neporadíte někdo, kde je sehnat? Běžně v želeřáství jsem nenašla, Bauhaus, OBI taky ne.

Na internetu jsem našla tyto http://www.nejiskrivenaradi.c…analove-poklopy-7240003S.html , ale 2 kusy stojí neuvěřitelných 8 tisíc! To samozřejmě nedám, nechápuk, proč taková cena.

Děkuji moc za Vaše rady!

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: mowla*
Datum: 11.11.12 21:32

Naohýbat z 10 - 12 roxoru (betonářská tyčovina) - zvládne každý kutil - opravdu každý. A pokud není poblíž kutil, udělá každý řemeslník pracující se železem...

;)

Ten ´z netu´ je ze speciální slitiny...

Datum: 11.11.12 21:34

Jestli tyhle dva ohnutý dráty stojí osm tisíc, *zed**zed* dej sem adresu a já ti je zejtra udělám a pošlu za dva tisíce. Sice nebudou až tak hezký, ale ušetříš šest tisíc. *smich**smich*

Ale ted vážně. Tohle ti ohne za pár korun každej zámečník a má to hned.

Datum: 12.11.12 08:59

jenyk - Vy jste pěknej vydřiduch. Taková věc se pro ženskou dělá za hezký úsměv *frajer*

K tomu odkazu: uvedené háky jsou nabízeny v "nejiskřivém provedení", což znamená pro poklopy plynových zařízení. Je to speciální materiál, proto asi ta cena.

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.