Zamitli nam uvěr ze stavebka

Od: odpovědí: 7 změna:

prosim muže mi někdo poradit?, zamitly nam uvěr ze stavebka..a mě by zajimalo zda proplaci čmss faktury za už započatou rekonstrukci bytu diky..

7 odpovědí na otázku

0x

Možná špatně čtu...možná nerozumím Vašemu dotazu...

Ale proč by ČMSS měla proplácet faktury za započatou rekonstrukci Vašeho bytu?

ČMSS Vám vyplatí Vámi naspořenou částku a státní podporu pokud na ni máte nárok...a pokud Vám nedala úvěr pak je to pro ni skončené.

protože nam bylo řečeno pokud začnem s rekonstrukci v byte ,tak nam proplati čmss aspon faktury ale jen do vyši 40 tisic korun, tak bud jsem nerozuměla fin.poradci nebo nas někdo taha za nos..

Tak se znovu a pořádně zeptejte svého poradce...

Pokud by Vám ČMSS proplatila faktury za 40tis, na základě čeho...a jak to budete splácet?

Když na něco nemám ,tak si to nekoupím ;). To jste už úpně všichni zpitoměli s těch reklam s půjčkama *zed*

0x

funguje to tak, ze pokud vam daji uver, tak vam proplati faktury i rok zpetne? Proc vam zamitli uver? Kvuli nizke bonite, nebo jste v registru?

0x

optejte se poradce co vlastně chcete a co nabízí, důvodu uvést nemusí, ale možná naznačí. Sorry, z češtiny dotazu tuším nedostatečné příjmy. To co nabízí hehe, no možná je dealer tak z toho mám hehe, ale nebankovní jsou pro takové případy

highway to hell (cesta do pekel) protože bankovní vědí proč nepůjčí.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]