Jakou konstrukci na květiny?

Od: Datum: 28.11.12 19:29 odpovědí: 2 změna: 02.12.12 17:52
avatar

Dobrý den. Mám poměrně dost druhů pokojových květin které mi rostou v závěsech nebo na poličkách. Některé druhy květin by se mi líbily, kdyby se daly vplétat do nějaké konstrukce, tím by nezabíraly místo a vypadaly by lépe. Jaké tvary konstrukce by byly vhodné a hlavně jak je zakotvit do květináče, aby to udrželo rovnováhu? Konstrukce ze dřeva a bambusu se mi sice líbí, ale dlouho mi nevydžely. Uvítám rady a nápady z jakého materiálu to vytvořit. Z drátů by se také dalo udělat konstrukci. Jaký druh drátu bych si měla zakoupit, aby mi nerezivěl? Nebo něco z plastu, co použít? Děkuji za rady a nápady.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 02.12.12 07:21
avatar

Včera jsem v jednom bytě viděla zajímavý předěl místnosti s květinami.

Na zemi a na stropě lišty s hřebíky. Celé napříč všelijak nepravidelně a poměrně hustě vypletené sisálem. Dalšími provázky a rybářskými vlasci na tom umístěné drobnější květináčky, každý v obalu z přírodních materiálů. V květináčcích byly voskovka, potos a ceropegie.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 02.12.12 17:52
avatar

Děkuji za odpověď a za inspiraci.

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.