Jak odstranit izolepu z plastu?

Od: Datum: 10.07.11 10:13 odpovědí: 9 změna: 18.03.15 22:17

Dobry den, mam plastove palubky a ty byly zalepeny izolepou, muze mi nekdo poradit jak ji mam odstranit? Izolepu ja odstranim ale ne to co po ni zustane - to lepidlo nebo co to je, tak jestli mate nejake triky tak dekuji za jejich prozrazení.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: davidov
Datum: 10.07.11 10:23

benzin, lih, redidlo na stetce, cokoli tohoto typu co mas po ruce + hruby hadrik, do ktereho se rozpustene lepidlo bude pri otirani dobre sbirat - pracuj v rukavicich, jinak se ti vysusi ruce

Ohodnoceno: 0x

Od: ko
Datum: 10.07.11 10:24

Použijte líh,

v žádném případě NEPOUZIVEJTE rozpoštědla(ředidla, odlakovač, benzín, atd). Kdy plastový povrch naleptáte.

Datum: 10.07.11 10:25

Nejlepší je obyčejný líh na plast nepůsobí.Benzin by mohl plast naleptat.

JABRAKA

Od: olaf71*
Datum: 10.07.11 10:27

mám doma speciální čistič na zbytky lepenky, jmenuje se APURSIL. raději bych však zkusil někde na kousku, kde to není vidět, co to udělá

Datum: 10.07.11 10:34

Já bych na to vzala obyčejný kuchyňský olej a chvíli třela. Jestli toto nepomůže, tak už vůbec nic. Proběhly tady snad dvě diskuze na téma zbytky po izolepě. Já jsem se tam také zastavila, protoře mám zbytky po izolepě na bílém linu v předsíni. Od září! Vyzkoušela jsem úplně všechno. A nepomáhá ani svěcená! Je to smutný příběh! *plac*

Od: ivlisek
Datum: 10.07.11 11:06

Tak o tom oleji jsem to slysel taky, zkusim ho pouzit. Hlavne at to nic neudela s tim plastem.

Od: estevez
Datum: 10.07.11 21:57

Zkuste krémový čistič cif nebo real a pod. Nemyslím kvůli tomu, že to je práškový čistič,ale kvůli tomu, že to obsahuje nějaký sajrajt, který rozpouští všechno možné, umýval jsem s ním i zbytky po izolepě a pomalu, ale šlo to.

Datum: 10.07.11 22:07

aceton?

*nevi*

Od: ivlise
Datum: 18.03.15 22:17

Dobrý den tak technický benzín lepidlo rozletal a já to jen setřel hadrou.

Děkuji pěkně

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.