Zdražení plynu od dodavatele ELIMON

Od: Datum: 03.12.12 06:36 odpovědí: 2 změna: 03.12.12 07:18

Dobry den.

V pátek mi přišel oznamovací mail od společnosti ELIMON s avizovanou změnou od 1.1 2013

Stáhla jsem si nový ceník i starý na jejich stránkách ale přiznám se "bez mučení" že se prostě v ceníku nevyznám a ani nedokážu spočítat(zase dovedu jiné věci co zdatní počtáři ne..) cenu za m3 abych nárůst zdražení porovnala.

Prosím je zde nějaký zákazník Elimonu který už si zdražení počítal nebo nebyl by někdo ochotný kouknout ne jejich stránky a rozdíl spočítat.?

Zajímá mi rozdíl ceny za m3 odebraného plynu.

Děkuji Betka

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: koukolik
Datum: 03.12.12 07:05

Zdravím. U Elimonu nejsem, ale z toho ceníku je to vcelku jasné. Stačí porovnat poslední sloupce v tabulkách, kde je konečná cena s DPH za odebraný plyn a za stálý měsíční plat. Neuvedla jste sice údaj o vaší spotřebě za rok, protože pro jednotlivá pásma spotřeby se zdražení může mírně lišit, ale když uvažuji nejobvyklejší pásmo 25-30MWh/rok, tak zdražení je 12Kč/měsíc za stálý plat a o 1,01% za dodávku plynu. Čili zanedbatelné. Pokud byste chtěla i přesnou cenu za kubík, musíte sem uvést vaši spotřebu.

Od: betka*
Datum: 03.12.12 07:18

Dobrý den

Moc Vám děkuji.

Moje spotřeba je za rok + - cca 2500m3

Ještě jednou díky moc!

Betka

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.