Co na podlahu?

Od: Datum: 02.05.11 18:39 odpovědí: 3 změna: 02.05.11 19:37

Dobrý podvečer,

ani nevím jak rychle se to semlelo ale najednou jsme vlastníky rodinného domu a čeká nás hromada práce při jeho renovaci. Nejprve bychom rádi začali podlahy v obývací pokoji propojeném s kuchyní. Můj prvotní záměr bylo kvalitní lino jenže tady jsem na štíru s financemi jelikož takové vyjde cca na 750kč/metr a náš obývák má těch metrů 50. K tomu se bude muset podlaha vyrovnat a celkově upravit (nyní kombinace parket, betonu a staré dlažby).. Původně jsem si představovala cenu za podlahu okolo 20ti tisíc ale už se mi to začíná zdát nereálné. Díky propojení s kuchyní nechci dávat na zem plovoučku. Později mi došlo,že lino také nepřipadá v úvahu jelikož máme v interiéru krásná a již renovovaná kachlová kamna a nějaký ten uhlík by tam nasekal pěknou paseku. Dlažba mi zase přijde studená.. No napadla mě varianta litých podlah (viděla jsem je v pořadu "Jak se staví sen") ale tam neznám cenu a myslím,že bude vysoce nad naše možnosti,že? Co myslíte jak toto řešit? Jakou by jste vybrali podlahu vy?

Děkuji za odpovědi


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: alf®
Datum: 02.05.11 18:44
avatar

zmínka je o hromadě práce s renovací. Podlahy jsou tedy OK, izolace ... Co je to za dům, stav ... aby ta nová podlaha za dva roky nebyla v kontejneru.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: almira*
Datum: 02.05.11 18:47

Tohle je něco do čeho moc nevidím ale můj otec je stavař a proto tohle nechávám na něm aby ten ideální podklad pod podlahu připravil on. Já jen musím rozhodnout jaká bude ta vrchní krytina a tím si právě nejsem vůbec jista. Vše má jistě své pro i proti a proto se ptám na zkušenosti. JInak co jsem pochytila chystá se vybourání parket a dlažby a vyrovnání nivelačkou..

Datum: 02.05.11 19:37
avatar

Pokud se někdo dívá na tento televizní seriál,tak spí a zdají se mu krásné sny.V podstatě je to jen reklama na reklamu.To se také projevuje ve vykalkulované ceně.Spoustu věcí se dá pořídit podstatně levněji se stejným vzhledem.Lité podlahy jsou nesmírně drahé a hlavně pracné.

JABRAKA

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.