Polopřevod-neplaceno pojištění

Od: Datum: 04.05.14 23:10 odpovědí: 1 změna: 04.05.14 23:23

dobrý den, mám dotaz,asi docela zapeklitý-koupil jsem motorku jawu90 na renovaci v roce 1998.Původní majitel mě nechal zapsat na DI do technického velkého průkazu, že je na mě odhlášeno. Do dnešní doby nebylo přihlášeno na mne. Velký techničák mám, původní SPZ značku taky. Malý se myslím odevzdával v té době na DI. Motorka byla v garáži na mém pozemku mimo veřejně přístupné komunikace. Na renovaci došlo až letos a nechal jsem udělat evidenční kontrolu. Na STK mi bylo řečeno raději nepřihlašovat, neboť jsem nikdy neplatil Zákonné pojištění zodpovědnosti-bohužel jsem měl za to, pokud je nepojizdné,nemá STK- tudíž nejezdím a nejsem na veřejné komunikaci.

Teď nevím jak zlegalizovat-je to docela pěkný dnes už veterán. Rád bych plati i pojistné, ale prý jen na sebe upozorním. Tak nevím? Prosím můžete poradit? Děkuji

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 04.05.14 23:23

Přesně tak jakmile zaplatíte pojistku půjde po vás CKP proto bych poradil nejlépe mít vše nafoceno že jste renovoval a tudíš neprovozoval sehnat dva tři svědky a bude vše OK ale prostě se na tohle musíte připravit jinak budete platit Hoooodně peněz Jak vás osloví CKP ihned jednejte!

Ohodnoceno: 1x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.