Nová autobaterie - je nabitá?

Od: Datum: 09.12.12 11:50 odpovědí: 7 změna: 09.12.12 12:24

ahoj chci se zeptat když si koupím novou baterku do auta je nabitá? nebo si ji musim nabít, popřípadě auto přes kabely nastartovat? děkuju za odpovědi

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: mowla*
Datum: 09.12.12 11:54

Je nabitá... Pravděpodobně ale ne na 100 % (leží ve skladu), takže případné připojení na nabíječku rozhodně není na škodu, pokud ale nemáš se startováním auta jiný problém, určitě nastartuješ...

doplněno 09.12.12 12:20:

V marketu? - no, taky to jde - ale v tomto případě opravdu nevíš, co koupíš (podmínky skladování atd...)...

Naposledy jsem kupoval baterku v autoservisu a domluvil si datum - servis baterku nabil, kluk mi to i vyměnil a za deset minut nebylo co řešit i se zaplacením...

;)

Ohodnoceno: 0x

Od: loska
Datum: 09.12.12 11:57

problém se startováním nemám a kde by si baterku kupoval někde v servisu nebo v marketu? v globusu ted maj baterky v akci..

Od: nu*
Datum: 09.12.12 11:56

otázka pro prodejce, například v autokelly dostanete nabitou, a po odevzdání té staré vám odečtou pár stokorun...když jsme si kupoval baterku do motorky, domluvil jsem se s prodejcem předem na konkrétním dnu převzetí, baterku nalil, naformátoval a nabil...

jde o to co kupujete, buď suchou nenabitou nebo opak

Od: loska
Datum: 09.12.12 12:02

aha dekuju tak mozna zitra zavolam do autokelly ale nevim kolik tam tak stojej...

Datum: 09.12.12 12:04

já co beru baterie tak sou vždy nabité a připravené k okamžitému použití brával sem a i jezdím na Proforce a ted na pár kamarádech skouším značku Meyle *smich*

Od: artemio2*
Datum: 09.12.12 12:06

Auto Kelly bych se vyhnul obloukem.Kdekoliv v marketu koupíš to samé a levněji.Pokud je mají v Globusu v akci,nebál bych se toho.Je nabitá a připravená k provozu.

Datum: 09.12.12 12:24

ja kupoval v kelly 72ah za 1100 takže si nestěžuji :D

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.