Autorádio si nepamatuje uložené stanice

Od: Datum: 05.02.12 07:16 odpovědí: 6 změna: 07.03.15 08:56

Dobrý den. Vyměnil jsem ve svém autě autorádio a to si teď nepamatuje uložené stanice, když vypnu zapalování a znovu nastartuji. Co s tím?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: pepr®
Datum: 05.02.12 07:53

Nepíšete jaké máte autorádio, takže u mého autorádia Sony je v návodu napsáno, že musíte mít zapojen žlutý kabel napájení aby byl pamětový okruh neustále pod proudem, i když vypnete zapalování.

Tady www.cesky-navod.cz/file2.phtml/73274/CDX-GT200-200S_IG_CZ_screen.pdf je návod na instalaci a jsou tam tři možnosti zapojení napájení: červený-červený + žlutý-žlutý nebo žlutý-červený + červený-žlutý nebo přívod žlutý a na něj napojený jak žlutý tak červený. V každém případě žlutý je furt pod proudem. Mrkněte do toho návodu je to tam přehledně rozkresleno.

doplněno 05.02.12 16:30:

Vaše rádio má stejné zapojení jako to moje. Postupujte podle toho návodu.

Ohodnoceno: 1x

Od: moulis
Datum: 05.02.12 11:14

Mám Sony Xplód a předtim tam byl Sencor

Od: des*
Datum: 05.02.12 11:50

moulis,odpovídej na to co je potřeba a né blbiny,máš to tak zapojené?Nejspíš prd.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 06.03.15 23:00

Já mám podobný problém, nedávno jsem odpojil baterii, předtím jsem si zapsal, na jakém místě (tracku) mi skončil MP3 přehrávač, po zapojení jsem jej nastavil na požadované místo.Po vypnutí-zap. zapalování rádio hrálo znovu od tracku 001.Proces odpojení-zapojení baterie jsem prováděl nesčetněkrát,ale nikdy s rádiem problém nebyl.

Od: pepr®
Datum: 07.03.15 00:16

Překontroloval bych zapojení. Mohl se uvolnit konektor.

Případně prohledat menu nebo pročíst návod jestli není volba pro zapnutí/vypnutí pamatování pozice. Ale to asi bude automaticky zapnuté napořád.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 07.03.15 08:56

je třeba mezi sebou prohodit stálé napětí 12V s napětím 12V po klíčku jak už někdo psal kdybys autorádio zapojoval dle návodu problém bys neměl *palec*

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.