Dresden - gps zadaní

Od: Datum: 08.11.12 16:20 odpovědí: 7 změna: 10.11.12 11:08

Dobrý den chci jet do dráždán na vánoční trhy, ale nikdy sem tam nebyl jen na doporučení souseda se tam chci podívat, ale nevím kam přesně dát auto na jaký nejlepší misto a kam přesně zajet v tech draždánech když to neznám, proto se ptám ste schopný mi nekdo poradit co zadat do GPS třeba za ulici kde leži to parkoviště prý tam je nekde nějaký velký?

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: mowla*
Datum: 08.11.12 16:40

GPS to nemám - ale pojedeš z dálnice furt rovně (směr centrum) a jakmile mineš po levé ruce Hlavní nádraží (HauptBahnhof), potkáš velké (placené) parkoviště na levé straně (do centra je to cca 500 m pěšky), bude-li plné, pak se vrať na tu hlavní po níž jsi přijel a pokračuj na nejbližší křižovatku, na té vpravo, na nejbližší možné opět doprava a ještě jednou - tohle parkoviště je od centra o cca 200 m dál, ale určitě zaparkuješ a je levnější (taky placené)...

Pokud mi do pošty hodíš majla, pošlu ti mapu...

;)

doplněno 08.11.12 16:46:

Tak jsem našel i ty souřadnice - to první P je 51°2'53.031"N, 13°44'36.369"E, druhé 51°2'45.003"N, 13°44'57.592"E ...

Datum: 09.11.12 18:24

Úplně nejlepší by bylo,jet tam zájezdovým autobusem.Za pár korun tě odvezou na místo a centrum projdeš nejlépe pěšky.

Příklad tady: http://www.agis-ca.cz/index.php?option=com_content&view=article&id=90%3Aadventni-zajezdy&catid=1%3Anovinky&Itemid=12

JABRAKA

Od: luke237
Datum: 10.11.12 00:34

Kdyz jedes vlakem, tak za 400Kc muze jet az 5 lidi z Usteckeho kraje az do Drazden (a sirokeho okoli) a zpatky (mapa [PDF, 500KB]).
Od: slon
Datum: 09.11.12 22:39

Od: luke237
Datum: 10.11.12 01:02

Ten server Drazdany.info je velice zajimavy. Prekvapuje me, ze jsem na nej doted nenarazil *nevi*

Snazil jsem se ted v rychlosti zjistit, kdo za tim stoji a nic jsem na jejich strankach nenasel.

Datum: 10.11.12 02:15

Jak tu již někdo zmínil, nejlepší bude jet vlakem. Člověk se nemusí stresovat tím, kam zaparkovat auto, je to pohodlnější a co je hlavní. Vždycky ALE OPRAVDU VŽDYCKY jsou tam přecpané ulice k prasknutí. To i pěšky by to možná bylo rychlejší. Mám s tím osobní zkušenosti. (hned několik let po sobě) Jinak trhy jsou krásné a všude se koupí všelijaqké blbosti i jídlo a pití. ;)

Datum: 10.11.12 11:08

díky všem za odpovedi :)

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.