Bude pasovat místo starého rádia?

Od: Datum: 07.12.12 09:16 odpovědí: 9 změna: 08.12.12 07:47
Hodlám si koupit nové autorádio do Škodovky Octavie 97 a narazil jsem ohledně konektorů.. Píší tam že je určeno právě pro tento model (blablabla) ale netuším jestli tam bude sedět. Vlastním postarší Blaupunkt který už má něco najeto a bojím se že budu muset dokupovat hromadu drátů. http://eshop.skoda-auto.com/c…/Autoradio-Kenwood-KDC-4051UG
Poraďte, jsem v koncích..

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 07.12.12 09:31
Proč by nesedělo? Má ISO konektor, maximálně bude potřeba prohodit některé vodiče, koncern VW nepoužívá standardní ISO normu.
Ohodnoceno: 0x

Od: mowla*
Datum: 07.12.12 09:32

Pokud kupuješ ´standardní´ rádio s ISO konektorem (a dosud jej v autě nemáš), budeš potřebovat toto - http://www.nej-ceny.cz/182929…kce-iso-vw-seat-skoda-pk.html - cena je ´trošku´ sympatičtější, než na tvém odkazu...

;)

doplněno 07.12.12 10:36:

To Martinzprahy - není nic jednoduššího, než vyndat stávající rádio a kouknout se, ne?

Mám dojem, že když jsem si - kdysi - do Okty ´97 rádio dával, redukci jsem potřeboval - ale - bohužel, je to "kdysi"...

Od: luke237
Datum: 07.12.12 09:55
To co mu vnucujes je redukce z konektoru Quadlock na ISO. Quadlocky se montuji do Skodovek nekdy od 2000. Puvodni tazatel ma nejpravdepodobneji jeste puvodni model s ISO konektorem.

Od: martinzprahy*
Datum: 07.12.12 10:14
Přesně tak. Škodovka je jedna z prvních čili rok 1997. Proto se ptám jestli tam bude sedět...
Datum: 07.12.12 10:34

Jeste pred par minutami, nez jsem se zacal , bych rekl, ze to fungovat bude, ale ted uz si tak jisty nejsem :(

Na druhou stranu ten tvuj obchod je snad oficialni obchod Skodovky (?) *nevi*, takze by to snad meli vedet.

Datum: 07.12.12 10:35

Jeste pred par minutami, nez jsem se zacal hrabat na Googlu, bych rekl, ze to fungovat bude, ale ted uz si tak jisty nejsem :(

Na druhou stranu ten tvuj obchod je snad oficialni obchod Skodovky (?) *nevi*, takze by to snad meli vedet.

Od: martinzprahy*
Datum: 07.12.12 21:30

Teď jsem totálně zmatenej... Prostě nevim jestli ty konektory budou sedět, nejsem totiž autoelektrikář...

Datum: 07.12.12 22:08
Ale vždyť jsem to napsal. Tvoje auto má ISO, ale ne podle normy. Musíš některé ty vodiče prohodit.

Datum: 08.12.12 07:47
Konektory s nejvetsi pravdepodobnosti sedet budou (je to ISO konektor). Problem muze byt jen v tom, jestli ti radio nebude zapominat naladeni stanic po vytazeni klicku ze zapalovani. Pak budes msuet prohodit dratky tak, jak je popsano v tom clanku, na ktery jsem poslal odkaz vyse.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.