Kryt koule závěsného zařízení

Od: odpovědí: 28 změna:

Někdo mi ukradl Plastový kryt koule závěsného zařízení - jistě za 25 korun koupím plastovej černej a bude zase dobře. Nemáte tip na něco třeba měkčího, čím bych do auta za sebou při couvání nebo podobně, třeba do nějaké zdi, neuděla díru, ale jen měkce dosedla? Nějakej gumovej obal... vídala jsem tenisák, nebo něco ještě lepšího? Abych využila to, že mám nyní kouli holou a že je namazaná, tak špiní...

Děkuji!

28 odpovědí na otázku

 

 


2x
avatar mil

Mnoho let používám naříznutej tenisák:). Když se časem ušpiní dám novej ;). Kupuju je v bazaru za pár korun.

 


2x
avatar jabraka

Běžně se používá žlutý tenisák!

Na to je vtip:

Stojí Cikán u silnice a stopuje.Jede kolem BMV a zastaví."Můžete mě svézt?"Praví Cikán.

Řidič:"jen když si vezmeš tenisák do huby."

"a kde ho vezmu?"

"No přeci vzadu na kouli!"

JABRAKA

ten je dobrej

Jinak tazne je lepsi demontovat, kdyz ho nepouzivate. Menil jsem u dvou aut okna nejsis jen kvuly tomu ze si nekdo u chodniku narazil nohu o tazne. Kde parkuji tudy chodim tak a parkrat to bolele i me


Jo, no jo, nepoužívám, bála bych se. ale co když někdy soused bude potřebovat a odřídí si to? koulí ho mohu k sobě nalákat, nedemontuji, navic me to ani nenapadlo:) já bych hledala pilku na kov :)

Zdravím, tenisák je asi nejlepší. Dělají se i obaly se zámkem proti krádeži, ale to je zbytečné.

 


2x

Byl jsem predevcirem rad, ze tam mam kouli napevno - sice zadna velka rana, ale Fabie mela znacku zmuchlanou a naraznik nejak posunuty, takze bych asi dopadl podobne... Takhle jsem srovnal krytku, pani vypadala se stavem Fabie spokojene tak se jelo dal ;)

Znám borce, který má taky demontovatelnou, jenže to časem zatuhlo a pak pokuta a pokuta, tak to zavařil a demont prvky zahladil.*smich*


Za kouli bez vozíku je pokuta? Vždyť jich jezdí stovky...

Pro janu73.jen pro info,koulí je mnoho typů a výrobců.Zákon jen ukládá tomu typu co je oddělávací,po použití demontovat.Tedy co jsou koule "na pevno" se nechávají.Ty oddělávací jsou zpravidla na bajonetový uzávěr,jdou sundat lehce.pohotově.Tam co jsou šrouby,jsou nesundavací.Měl jsem už několik aut,vždy jsem dával kouli napevno,abych se vyhnul sankcím.Taky domne už pár šofců šťouchlo,ale taky si to odnesli.Je každého věc kam si strčí nos.

 


0x

Zdravím, přesně tam pasuje víčko od šlehačky ve spreji. Jak od tam.


Jo, dík, to jsem také viděla. Ale tenisák je měkčí:)

Jelikož mám tažné odjakživa ,udělal jsem si zásobu kostek od jablečného pyré.Jeden čas se v tom prodávaly a nešly jen tak sundat.Jinak bych ho nikdy nedemontoval.Je to totiž něco jako druhý nárazník.A to se vyplatí.Švagr tam vozil malého gumového medvídka.

Ten druhý nárazník není na tuto funkci homologovaný a když mají policisté chuť, pěkně vám to osladí. Sundavací koule se má sundavat. Na nárazy je nárazník.

 


0x

tenisák, botu, plyšáka


Plyšák vypadá morbidně. Jsem našla tenisák a už jsem si řízla. Snad ho tam dobře nasadím:)

 

tak na dámském autě by růžový medvídek nevypadal tak strašně. za mých mladých let se dělala zmrzlina do plastových herních kostek (oblíbená na kouli), pak se používaly i různé pískací hračky.

Když mně se tam ten tenisák a podobné věci tak nelíbí. Aktuálně tam díky zlodějům nemám nic.

 

 


 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]