Řidičák na moto - autoškola

Od: odpovědí: 3 změna:

Dobrý den,

ovlivněn zprávami na internetu o možnosti řídit od příštího roku 125ccm skůtr s řidičákem skupiny B jsem si jeden takový ojetý již s předstihem výhodně pořídil (přece ho nebudu shánět na jaře, až na tom bude moct jezdit každý a ceny poletí nahoru Bohužel až pozdě jsem narazil na informaci, že tehle část novely Zákona o provozu na pozemních komunikací bude platit až od ledna 2013 :( Vzhledem k tomu, že bych nevydržel okolo téhle 11kW "bestie" v garáži jentak rok chodit a nadále sedlat jenom padesátku, budu si muset udělat řidičák A1 nebo rovnou Ao. Takže uvítám každý tip na autoškolu v Praze (nejlépe Modřany nebo Chodov), kde by bylo možno absolvovat kurz teď přes zimu, zbytečně "nezatěžovat" instruktora odježděním všech předepsaných hodin a v ideálním případě se za jeho ušetřený čas, benzín a amortizaci domluvit na nějaký drobný slevičce... Čezetu s řazením zvládám, na padesátce skůtru drandím už pár let, autem podstatně déle a jde mi jenom o tu možnost ofiko řídit 125ccm skůtr, takže pro to chci udělat opravdu jenom nejnutnější minimum, pokoušet velkou mašinu fakt nikdy nehodlám

Uvítám každý tip, ideálně na mail ondra.beran@centrum.cz

Předem díky, Ondra

3 odpovědi na otázku

 

 


0x

Zkus si zadat dotaz taky na Motorkáři.cz ,chodí tam dost lidí a tyto dotazy jsem tam taky zahlédl,třeba tam budeš mít více štěstí;)

 


0x
Čau. Kde si se dozvedel, ze ta novela plati az od 2013. Novela by mela normalne zacit platit uz od 1.1.2012. Neni duvod, nikdo ji nezamitnul.

Narazil jsem na to už ve víc diskuzích, ale pro příklad třeba skutrmania.cz/... . Ono totiž někdy v dubnu se všeobecně rozšířila neověřená informace, že změna bude platit od 2012. Většiny bodů dotyčný novely se to skutečně týká, ale pár výjimek bude platit až od 2013 :( Původně to snad skutečně mělo platit dřív, ale v rámci nějaký změny to posunuli.

 

 


 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]