Ultrazvuková čistička

Od: Datum: 08.11.12 12:38 odpovědí: 2 změna: 08.11.12 14:48

Potřebuji poradit. chci zkusit vyčistit benzínové případně i dieselové vstřikovače a pár dalších dílů a čidel.Ale nevím jakou čističku koupit ceny se pohybují od 500 kč do 30 tis kč. Existuje prý spousta podvodů,které vůbec nepracují na ultrazvukovém principu,ale jen rozvibrují vodu motorkem.Ale jak poznat,které nebo v kterém obchodě Jasně cena napoví,ale já myslím,že i čistička za 1000 kč by měla něco vyčistit když udaváji u všech podobný parametr 42 KHz. rozdíly u těch dražších jsou pak ve vyhřívání a hlavně v objemu vany.

třeba u obchodu konrad prodávají velice podobné né-li stejné co na aukru a různých schopech na šperkya tvrdí,že funguje,ale kdoví.

Třeba sem našel obchod s ND na mobily a tam jsou velice levné a téměř stejnou sem viděl na youtube,že čistí pěkně aj ty vstřiky,ale docela se bojím,že narazím právě na vibrátor. Nemáte někdo zkušnost s konkrétním výrobkem co opravdu funguje?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 08.11.12 14:26
avatar
Nevyjde levněji si to nechat vyčistit v diesel servisu? Čističku nebudeš používat každý den...
Ohodnoceno: 2x
 
Od: ondik007
Datum: 08.11.12 14:48

Určitě ne,protože ta čistička se dá využit na spustu věci ne jen v autě. a samotné vyčistění 4 vstřiků a regulátoru by stálo skoro 3 tis a za tu cenu sice mám protokol,ale taky čističku s výhřevem na dost slušné úrovni co by měla fungovat,ale ja chci koupit něco kolem litru a právě chci vědět jestli to funguje nebo připlatit.

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.