Reklama na auto - jak nenaletět?

Od: Datum: 01.11.11 18:44 odpovědí: 11 změna: 29.11.14 18:20

Dobrý večer,potřebuji poradit.Jsme ve finanční tísni a ikdyž neradi,tak uvažujem o reklamě na náš vůz,je to Pegot 306 combi,moc pěkné.Slyšela jsem že nabízí až 5tis.měsíčně asi za polep.cel.auta.Jelikož manžel jezdi jako kurír,tak jezdí pořád a všude.tak by to pro firmy mohlo být lukrativní.Jukala jsem na registrace na netu a všude chtějí poplatek za nabídku třeba 170kč,což by mi nevadilo ale jak poznat seriozní jednání a firmu.Slyšela jsem i o podvodných.Tak vás prosím,Máte někdo zkušenost nebo třeba přímo tip na firmu? děkuji všem mooooooooc a krásný večer!

Kdyby nás situace nenutila,tak dobrovolně bychom si auto nehyzdili,ale ted by nám to zrovna moc pomohlo.díky za rady

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 01.11.11 18:49

neznám nikoho, kdo by tuto reklamu na autě za peníze vozil. a znám spoustu lidí, kteří se takto registrovali, zaplatili poplatek (i dosti vysoký) a nic... stejné je to i s reklamou na dům, plot atd. pokud si tedy neseženete někoho konkrétního...

Ohodnoceno: 0x

Od: olaf71*
Datum: 01.11.11 18:56

vůbec o tom nepřemýšlejte. to samé jsem říkal švagrové a nedala na mě. jela někam, zaplatila poplatek za to, že jí někam zapíšou a nic. za blbost se platí

Od: buss®
Datum: 01.11.11 19:08

Jak nenaletět? Utíkat, když chtějí poplatek, platí obecně.

Datum: 01.11.11 19:20

Já reklamu na autě mám. Nic jsem neplatil, nic nedostávám, jen auto má servis zdarma.;)

Datum: 01.11.11 21:35

vikinko, naběhnete si, peníze nedostanete... to by jezdilo polepených aut...

Od: pavka64*
Datum: 02.11.11 09:31

Ahojky Vikinko.

Před nedávnem jsme měli třídní sraz a pod vlivem alkoholu se otevřeně rozpovídal jeden z bývalých spolužáků (kterýmu už za školních let nebyla žádná křivárna dost křivá), který se mimo jiný i touhle aktivitou živí. Jestli chceš znát podrobnosti, odepiš mi, ale krátce řečeno, je to celý podvod a vydělává na tom jen ten, kdo tohle nabízí. Celý je to ale perfektně smluvně ošetřený, takže z právního hlediska nenapadnutelný. Jestli hledáš v tomhle ranku seriózní firmu, tak Tě můžu ubezpečit, že taková neexistuje.

Takže pokud chceš vydělat, tak jedině tak, že tuhle službu začneš nabízet...

Zdraví Pavel.

Datum: 02.11.11 09:40

Ahoj - z relativně solidní internetového zdrooje jsem ti sem zkopčil následující řádky.

Společnosti nabízející placenou reklamu na auto se dělí na dvě kategorie:

Získávají peníze z klientů - NEDOPORUČUJI!
Tyhle společnosti získávají finance tím, že uživatelé platí peněžení částku za podepsání smlouvy, za registraci do systému. Dokonce když už vše podstoupíte, společnost vyžaduje peníze i po samotném zájemci o váš kontakt. Proto šance na získat reklamu na svůj automobil dost mizivá. Podle mě jsou rádi, když reklamu nezískáš hned, a prodlouží ti smlouvu = další poplatky jim! Takže JESTLI VÁM SEŽENOU REKLAMU NA AUTO, JE JIM CELKEM JEDNO! Oni už vydělané mají!

Získávají peníze ze zadavatelů reklam - DOPORUČUJI
Zde patří společnosti, které vás osvobodí od všech těchto nesmyslných poplatků, veškeré zprostředkování je zdarma. Svou část provize získají až po té, co vám bude reklama na automobil umístěna, a vy tedy budete vydělávat. Domluví vám zadavatele, který vám reklamu umístí, a vezmou si určité procento z vaší pravidelné odměny. Šance na získání reklamy u takové společnosti je daleko vyšší, neboť dokud nebude reklama umístěno nezískají žádný zisk. A firmy chtějí vždycky zisk! A vy budete ušetřeni všech těch zbytečných poplatků. Takže JESTLI VÁM SEŽENOU REKLAMU, JE PRO NĚ VELMI PODSTATNÉ, protože AŽ Z TOHO profitují i oni!

Od: nu*
Datum: 02.11.11 18:40

Všechny podobné nabídky, kde zájemce předem něco platí jsou určeny pro blbce, nevidící si na konec nosu...Jsou založeny na tom, že cca 40 procen čechů je úplně nebo částečně blbých...Pro podobné pseudopodnikatele jsou to peníze, ležíci na ulici...jen je zvednout...Když se vše proflákne a napálí se tolik blbců, že ti ostatní blbci začínají pochybovat, najde si firma jiný obor podnikání, kde se opět prodávají sliby a platí se za adminstrativní úkony, které jsou zbytečné a samoúčelné...

Ohodnoceno: 1x

Od: buss®
Datum: 02.11.11 19:30

A proč si někoho komu budete vozit reklamu nenajdete sami? Kdejaké auto je pomalované, myslím, že taková reklama nemá účinnost. Zboží je dosti.

Od: vikinka*
Datum: 02.11.11 21:30

Dobrý večer,děkujiza názory.Určitě máte pravdu,myslela jsem si že jsou to spíše podvodníci.Díky za odpovědi,pěkný večer!

Od: katkazat
Datum: 29.11.14 18:20

Dobrý večer,

přečetla jsem několik příspěvků a děsím se, co jsem se dočetla. Mám elektrikářskou firmu a hledám někoho, kdo bude vozit naši reklamu na soukromém autě. Jsme seriozní firma a ani by mě nenapadlo po nikom chtít žádný registrační poplatek. Naopak, auto nechám na náklady naší firmy polepit a budu platit měsíční poplatek za to, že mi někdo reklamu vozí. tak přeji mnoho štěstí autorům příspěvků, kteří v těchto vodách hledají.

Na poctivost některých lidí ze své nedávné zkušenosti také už moc nevěřím. Chce to mít asi štěstí nebo vozit reklamu někoho, koho aspoň trochu znáte. Pro nás bude zajišťovat známá...

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.