Barvy na plasty

Od: Datum: 11.11.12 21:53 odpovědí: 4 změna: 11.11.12 23:20

zdar lidi chtěl bych se poptat přes zimu sem si chtěl přestříkat nějaké plasty na moto a šel jsem se zeptat do zdejší prodejny barev a laků a když sem se zeptal na nějakou barvu na plasty tak na mě jen vyvalila oči a řekla mi ,, to existuje?" tak bych se chtěl zeptat zda to musím nejdriv potřít nějakým lakem a pak stříknout nebo poradit nejaké barvy díky predem jedná se o zelenou barvu

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: mowla*
Datum: 11.11.12 22:06

Není tak moc důležité, o jaký se jedná odstín, jako to - o jaký se jedná plast (materiál)... Třeba obvyklé lamináty (epoxid, polyuretan) jdou lakovat poměrně dobře, polyetylen zase velmi špatně...

doplněno 11.11.12 22:21:

Zkus to zjistit od výrobce - bez téhle znalosti ti asi nikdo neporadí... Je to, jakoby ses ptal, jak vylepšit palivo - a pro upřesnění dodal, že se leje do nádrže...

:-D

Od: jyri®
Datum: 11.11.12 22:07

to nevím z čeho to je jsou to tvrdé plasty z motorky

Od: ar*
Datum: 11.11.12 22:41

Samotná barva je stejná, jako na lakování ostatních dílů. To co potřebuješ na stříkání plastů je "změkčovadlo" a plnič na plasty.

Nejlépe je navštívit prodejnu s autolaky.

Od: andrea1*
Datum: 11.11.12 23:20

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.