Leštička na auto

Od: odpovědí: 18 změna:

jaké máte zkušenosti s elektrickou autoleštičkou vosku. koupil jsem si jí, vyzkoušel, praštil s ní o zem a vyhodil. ručně mi to šlo lépe a rychleji.

18 odpovědí na otázku

2x

Nejlepší leštička je hadr a "lidské sádlo" *smich*. Ani s tím nejdokonalejším zařízením se nedostanete všude.

magdone, naprostý souhlas.

ale rucne neopravite vysusovanej lak a ryhy

Ale jo. Je to ale dřina*uf*

0x

olafe, není nad kvalitní autoleštičku. Pokud je to jen náznak autoleštičky, tak se nedivím, že jste s tím praštil...

0x

ja mam festool a ze bych prastil o zem 18 000,- to asi ne . Ono lesticka za 1000 nema cenu to stoji jen kvalitni lestenka

doplněno 26.09.11 18:33:

jinak kvalitni kotouce na lesticku stoji od 3M okolo 300 za kus a potrebujes 3

0x

Dobrý den,

mohu vám říci že jsem také nevěřila ny leštičky.

Nastoupila jsem do firmy kde meji komplet auta i exteriery a interiéry, kyž mi dali poprvé do ruky leštičku myslela jsem také že s ní praštím o zem, ale nakonec jsem se s ní naučila pracovat a mohu vám ze zkušenosti říci že auto vyleštěné ručně je sice naleštěné , ale leštička odstraní lechké škrábance a proleští lak neuvěřitelně lépe řekla bych o 85 procent lépe než ručně zkuste to znovu pomalu a uvidíte výsledek je ale důležité mýt tu zprávnou pastu nashle

Zdravím strojní leštění ano, ale jen občas, neskutečně opotřebovává lak, tak aby tam něco zůstalo.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]