V aute nejde radit, cim to muze byt?

Od: Datum: 05.12.12 13:15 odpovědí: 19 změna: 06.12.12 00:19

ahoj, rano pri ceste do prace mi z nicoho nic neslo zaradit rychlost *nevi* musel som odstavit auto a pomanipulovat s pakou,az potom to slo .lenze asi o 5km mi urobilo zas *zed* co stym moze byt? mam mercedes A class

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 05.12.12 13:34

Tak se neptejte tady, ale v servisu, ne?

Datum: 05.12.12 13:43

No jo...ale to stojí peníze.

Tady na Poradte.cz to třeba někdo opraví zadarmo..nějakým kouzlem, či zaříkávadlem

Datum: 05.12.12 13:45

Tak to jo, já hlavně myslel na to, jak ten někdo zavře oči a na dálku si tu závadu představí, ohmatá, popíše a vyřeší :)

Ale žerty stranou, s tímhle autem a stouhle vadou bych na poraďte fakt nechodil, zvlášť v době, kdy je všude servisů jak hub po dešti ...

Od: petulko
Datum: 05.12.12 13:51

len som chcel nejaku radu,nie sarkasmus :(

Datum: 05.12.12 13:57

Ikdyby tu někdo zvládl na dálku diagnostikovat závadu, dokázal byste si ji sám opravit? Servis vás stejne nemine.

Datum: 05.12.12 14:00

vdaka ;)

Datum: 05.12.12 14:10

Od toho je tu poradna, ne? Mozna se nekdo s podobnym problemem uz potkal, tak by vedel co s tim. A ostatni pokud nevi, tak nemaji odpovidat a porusovat zdejsi pravidla *cteni*

Ohodnoceno: 1x

Datum: 05.12.12 15:33

Tazatel nevložil relevantní informace. Vyjádření _ ráno při cestě do práce, z ničeho nic, manipulovat s pákou, _ je zbytečný balast.
Jediný konkrétní údaj je ten M class A.
Nevíme, jaký rychlostní stupeň, jeden nebo všechny, jak manipuloval s pákou, v jakém třeba jízdním režimu a pod. Teda nezadal co nejvíce konkrétních info, které mohou lidem se zkušenostmi mnoho napovědět.
O tom porušovámí pravidel a odpovídání na něco jiného by se dalo polemizovat u více odpovědí...
Ohodnoceno: 1x

Datum: 05.12.12 15:51

pri pomalej jazde mi neslo preradit z 2 stupna do 3,nasledne po zastaveni nesiel ani 5 stupen a ani R,niekolko krat som sliapol na spojku a skusal s riadiacou pakou rychlosti az po case opat zacali fungovat..

este nejake info treba?

Datum: 05.12.12 16:14

Já to myslel jako radu. Protože tady může být spousta automechaniků, ale podle mne je to málo, protože nikdo z nich si na vaší páku nesáhne, nevyzkouší, neprohlídne. Takže raději ten servis, jsou jich plná města. A myslím, že verdikt by vám mohli říct i zadarmo. Pak je na vás, kde si to necháte spravit a kolik za to zaplatíte ...

Datum: 05.12.12 15:58

prosimtě typ auta a motor?

jinak to může bejt lecos od vyčvachtaný řadící páky až po spojku nedávno podobnej případ na seat ibiza a byl vháji přítlačák takže se měnila komplet spojka

Datum: 05.12.12 16:10

je to mercedes -benz A class 160 rok vyroby je 2000

Datum: 05.12.12 16:15

chod spojkového pedálu je normální?

neozívají se s převodovky náké zvuky? pokud ano mění se nák s vyšlápnutím pedálu?

bez motoru de s převodovkou řadit bez problémů?

doplněno 05.12.12 16:17:

pokud je za chodu problém skusit víckrát za sebou šlápnout na spojku jestli se něco změní?

Datum: 05.12.12 16:11

a jak se to chová? jde to přes zuby nebo to tam nejde vubec zarvat?

Datum: 05.12.12 16:27

nejde to tam vobec zarvat,akoby to bolo bloknute

po niekolkych naslapnutiach na spojku to islo ale zdalo sa mi akoby tam nieco kleplo

Datum: 05.12.12 16:32

po vypnuti motora to islo normalne,spravilo to len pocas jazdy

Datum: 05.12.12 16:40

vypadá to na nákej problém se spojkou servis vás pravděpodobně nemine *cteni*

Datum: 05.12.12 16:46

dakujem a po servise dam vediet ,co to bolo ;)

Od: kutzilik
Datum: 06.12.12 00:19

také bych se přikláněl ke spojce

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.