Koupe ojetych pneumatik

Od: Datum: 04.12.12 19:20 odpovědí: 11 změna: 05.12.12 15:34

Dobry den

musim koupit zimni pneu a uvazuji ze koupim z aukra nejake ojete maji je tam za perfektni ceny. Muze te mi nekdo poradit kolik milimetru vzorku je pripusna pro policii? nebo jeste lepe pri kolika mm pneu vyhazujete a prezouvate na novou?

Nasel jsem na svou octavku pneu se vzorkem 5,5mm za 1200kc (za dva kusy) coz je podle me dobra cena...

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 04.12.12 19:25

norma je 4 mm to bych třeba 2 stovky připlatil a koupil si raději protektory než starší s 5,5 mm můžou být pěkně staré a také tvdé to vám ani 5,5 mm nepomůže, nejlepší nové, ale jak na nové nemáte tak raději protektor to je moje rada

doplněno 04.12.12 19:37:

také už jsem měl protektor od vraníka bylo to docela v poho

Ohodnoceno: 1x

Datum: 04.12.12 19:25

1,7mm letní a 4mm zimní

Od: pepak*
Datum: 04.12.12 19:27

Nekupujte zajíce v pytli,je to nesmysl,to mi věřte.Nemusíte hned kupovat extra drahé značky nových pneu,ale vyberte si raději nové.Staré se opravdu nevyplatí z mnoha důvodů.Já nakupuji tady a spokojenost naprostá.

http://www.pneunet.cz/

Datum: 04.12.12 20:29

Loni jsem koupil zde ( http://www.pneu-servis.cz/?section=1201&CsV=2 ) a pro mne jsou tam nejlevnější než pneunet ,či levnépneu nebo nejlevnejsipneu!Fakt je ale ten,že to mám kousek.Praktikuji to tak,že na předek nové,jedou dvě sezony a pak jdou na dvě zimy na zadek a předek nové.Po 4 rocích dojedu zimáky v létě.

doplněno 04.12.12 20:35:

Na aukru mno,jen snad prohlédnout před nákupem,tj jen koupě v místě bydliště!Nevím,slyšel jsem kde co a nevím na kolik je to pravdivé!

Od: mowla*
Datum: 04.12.12 19:31

Min.vzorek na zimních je 4 mm! Nevím, kolik je výška dezénu nové gumy, ale 600,- Kč za cca 1,5 mm dezénu (pokud inzerát nekecá), přičemž ani netušíš, jak jsou pneu staré - to je opravdu "výhodný kauf"! *smich* , když dobré nové gumy - se zárukou, koupíš tak od 1500,- ...

Od: pepak*
Datum: 04.12.12 19:35

900,- protektor Vraník-bezproblémový. A nebo pneu od 1000,- a výš.

Datum: 04.12.12 20:11

Souhlasím.Vraník nejlepší zkušenost.

Datum: 04.12.12 20:35

Ano, naprostý souhlas - zrovna dnes mi přišly Vraníky 205/55 R16

http://www.pneusoukup.cz/hled…-zimni-protektor/16-palcu-15/

za ty prachy paráda, mám je vyzkoušený, drží o dost lépe než Barumky nebo Savy . Určitě bych nešel do bazarové gumy a už vůbec ne když má 5mm vzorku. To je těsně před smrtí ojetím.

Datum: 04.12.12 19:44

kupté nové Barum polaris 3 nebo debica zas nejsou tak špatné pneu a docela slušné peníze tohle jsem řešil taky nedavno tady měl jsem na discích pneu continentál označení ukazovalo že jsou staré z roku 1999 ale vzorek byl skoro 6mm takže slušná pneu ale rozhodl jsem radši pro nové navic naní máte nějakou záruku a použité nevite jestli byla spravena nebo byla s bouračky

nebo si nechte poslat DOT na pneu když už použité nebo se podívejte v okolí at se naní mužete podívat

Datum: 04.12.12 20:41

Radeji priplat a kup nove , ceny nejsou zas tak velke a vydrzi 4-5roku v pohode. A radeji priplatim par stovek nez protektory , videl jsem jednou co to udelalo u kamose s autem , protektory 1rok stare a uz nikdy vic.

Od: nu*
Datum: 05.12.12 15:34

LASSSA nové - 900/ks a bez problémů

ale vy si kupujte protektory, ušetříte

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.