Opravky - Profesák

Od: Datum: 02.12.12 17:59 odpovědí: 10 změna: 06.12.12 16:55

dobrý den bylo mi řečeno že na profesní prukaz je jen jedna opravná zkouška, je to pravda? podle mě by mělo být více opravek a ne jen jedna alespon 3, ale ta jedna jenom je docela blbost pak nervozita udělá své a učastníky zkoušky to muže docela víc stresovat když vědí že maj max ještě ejden pokus.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 02.12.12 23:42

Kolik pokusů bys chtěl mít v reálu na silnici? Když chceš být profíkem za volantem, tak se podobné zkoušky dělají na první pokus. Jestli na to nemáš, tak raději dělej něco jiného.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 03.12.12 13:32

chtěl bych vidět tebe kolik skupin jsi na řidičák udělal na první pokus a na 50 max 48 bodu! todle je něco jiného 80 otázek a ne 25! zdar

Datum: 03.12.12 14:01

Všechno vždy na plný počet a na poprvé ;) , v čem je problém?

Datum: 03.12.12 14:13

jo já právě taky na řidičák to udělal takle lechce, ale otázky na profesák trošku jiný a proto by jsem měl rád tu možnost si to opravit třeba aspon 2x nebo 3x a ne jen jednou pač takových penez co by sem vyhodil by mě štvalo, a to se učím jak blázen ale jak říkam mít v odvedomí tu myšlenku nemuset to nutně udělaat na poprvé ale snažit se o to je lepší než vedet že je jen jedna možnost. ;)

Datum: 03.12.12 14:22

profesák , zbroják , rybářskej lístek , zkoušky ve školách , kurzy , vše na poprve

Datum: 03.12.12 21:07

ok třeba to budu mít jak ty na poprvé kromě zbrojáku a rybářskýho lístku ten nedelám a dělat nebudu. jen se trochu bojim toho profesáku..

Datum: 04.12.12 02:21

Pokjud ti to pomůže k rozhodnutí zda se k tomu hodíš, tak se klidně přijdi podívat. Takovéto srandy dělám s přehledem vždy jen jednou a na plný počet bodů. ;)

Od: mrkvajz
Datum: 06.12.12 10:42

Zdravím, ať nezakládám nové téma zeptám se ještě zde, zkouška z profesní způsobilosti se zakončuje testem na pc na odboru dopravy, nebo k tomu závěrečnému testu patří i nějaké ústní zkoušení z teorie?

Vďaka za případnou odpověď.

Datum: 06.12.12 15:06

ano jen zkouškou na PC ustně nic neděláš ;) máš tam 80 otázek a ukazuje ti to kolik ti jich ještě zbejvá, zeleně máš počet zodpovězených otázek a červeně počet který ti ještě zbývají ;)

Od: mrkvajz
Datum: 06.12.12 16:55

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.