Škoda Felicia palubní PC

Od: Datum: 12.05.11 19:33 odpovědí: 11 změna: 10.04.14 20:06

Dobrý den mám škoda felicia 1.3 jednobové vstřikování r.v. 1996 chtěl jsem se zeptat zda půjde do této feldy palubní pc TC-6 a popř.kolik stojí a kde se dá sehnat. A pokud to nepůjde existuje jiný způsob jak se dozvědět spotřebu a jak se dozvědět kolik km můžu jeětě ujet? děkuji Oniel

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: alf®
Datum: 12.05.11 20:09

podle jejich stránek to jistě půjde http://www.feliciaklub.cz/?id=r_pal_pocitac ovšem jestli to jen kvůli dojezdu tak to nedělej. Mě to počítač ukazuje a stejně se řídím tím co ukazuje ručička a jak se blíží ke konci hledám pumpu a jak nádrž pískne tak už celkem akutně byť od písknutí k zastavení mám 50-80 km, podle stylu jízdy.

Ohodnoceno: 0x

Od: vasek*
Datum: 10.04.14 20:03

je možný ještě se optat na PC počítač,zda ho máte? Děkuji

Od: vasek*
Datum: 10.04.14 20:06

Potřebuji pouze kabeláž,PC mám

Od: xxxx*
Datum: 13.05.11 00:01

Jde to, je to pěknej vopruz. Musíš rozebrat půl auta a natahat elektriku, zapojit snímače a pak to zase složit. Jestli nerozumíš moc elektrice a autům všeobecně, tak se do toho nepouštěj. Kolik stojí nevím. Mám pocit, že jsem tu někde nějakej měl. Dokonce byl komplet se vším a mám pocit, že i fungoval . Problém je, že nevím kde je... Mám těch dílů poněkud víc na všechny možný auta a je to naházený na jedný hromadě, takže... Mrknu se, když ho najdu, tak ti ho nechám za 300,-. Když ne, tak by tady měl bejt ještě v jednom zbytku feldy, ale to by sis ho musel vyndat. Ale ten bych ti nechal za krabičku cigaret. Záleží na tom, kde bydlíš. Jestli v Praze, tak je to bez problémů.

Od: vikin*
Datum: 13.05.11 00:07

proč se takhle babrat s autem jehož cena se rovná plné nádrži?

Datum: 13.05.11 00:35

Proč ne? Někoho to baví. Nebo na lepší nejsou prachy... Když jsem byl mladej, taky sem se babral se stodvacítkou . Jojo, těžko jsem se s ní tenkrát loučil...

Od: oniel*
Datum: 13.05.11 11:34

Dalo by se tam dat něco jiného holedně dojezdu? XXXX bydlím 100 km od Prahy bohužel ale pokud by byl nebyl by problém poslat ho poštou.

Od: brono
Datum: 14.05.11 17:35
ideální je místo výroby nebo instalace palubníhm počítače koupit auto navigaci na alza.cz a ta umí po napojeni na servisní konektor vozu číst data z řídící jednotky a ukazuje mimo navigace i data z řídící jednotky auta tj OKAMŽITOU SPOTŘEBU PRŮMĚRNOU DOJEZD ATD

Datum: 14.05.11 20:42

Problém je ale v tom, že Felda nemá servisní konektor. Aspoň já o něm nevím.

Datum: 14.05.11 20:56

Takže sem to tu prolez a dokonce sem ho i našel. Jenže na něj asi něco spadlo, nebo nevím, každopádně nejde :(. Navíc chybí snímač z nádrže... Leželo to tu dlouho, sorry. Ještě tu je v jedný Felicii, ale tý chybí zadek a kámoš tvrdí, že má komplet vypálenou elektriku. Takže bych ho musel vyndat, abych ho mohl zkusit (v tom autě jsou přeštípaný kabely) a na to fakt nemám ani čas, ani náladu. Možná by se z těch dvou udělal jeden funkční, nevím. Ale za tu práci to nestojí. Jedinně že bys mi za něj dal tak 10.000,- . Každopádně sem mluvil s kámošem, co má škodováckej vrakáč a říkal, že je dřív prodával za 500,-. Takže to není nic drahýho.

Od: maikyy*
Datum: 17.05.11 11:05

Kde se dá sehnat ten počítač? nějaké stránky atd.. děkuji

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.