Citroën C4 za 110tis

Od: odpovědí: 8 změna:

Dobrý den, potřeboval bych poradit, zejména od majitelů C4. Teta si chce koupit Citroën C4, rok výroby 2007, motorizace 1.6i 16V automat, najeto cca 47 000 km. Auto bylo dvakrát bourané, jednou lehce ťuknutý nárazník, po druhé na dveře z důvodu nedání přednosti v jízdě, ale také jen lehce promáčknuté dveře. Auto je po paní, která jezdila jen po městě a auto dávala do značkového servisu a od všeho jsou papíry. Je to v kompletní výbavě včetně parkovacího asistenta, za toto všechno chtějí cca 110 000,-Kč.

Je to málo, nebo moc? Veškeré připomínky jsou vítány, zejména Ty k vadám auta atd. Ještě uvedu, že zítra s tím jedeme do servisu Citroën na prohlídku. Děkuji předem.

8 odpovědí na otázku

 

 


1x

Ono se vždy říká lehce ťuknuté, pak se z toho vyklube, že auto šlo několikrát přes střechu, ale solidně opravené. A pohnuté deformační zóny už nikdo nikdy neopraví tak, aby měly původní pevnost anebo se každé kolo sjíždí úplně jinak. Paní ví proč to prodává ...ale těžko hodnotit touto cestou, dal bych ale bacha.


Zdravím, dnes jsme teda byli v autorizovaném servise Citroën.

Kradený není, stočený kilometry také ne. Čísla sedí, servisky v pořádku, čistý původ.

Mechanik to prohlédl a zjistil, motor čistý až je to zajímavé (ok), dveře byly měněné (po tom nárazu-ok), deformační přední zona ok, zadní pravá strana dostala asi ránu, bylo poznat, že to bylo asi nalakované.

Na spodku auta objevil vykytovaný prostor na prahu a místa, kde bylo auto asi upevněno na stolici. Dostalo prý ránu na zadní nápravu(to víme ještě od majitele), tak zadní náprava je také nová(bylo vyosené kolo) a auto teda bylo pro jistotu na stolici.

Auto celkově zhodnotil za cenu 110 000,-Kč na dobré a nic vážného, funkci a život ohrožujícího neobjevil. Tedy až na ty kolize, ke kterým majitel dodal veškerou dokumentaci a fotky všech dílů před opravou, tak si myslíme, že nemá co tajit.

Co myslíte vy? Jinak auto jede velmi pěkně.

Co takhle,kdyby Vám ukázal fotky po bouračce


Však to právě má taky nafocené, je k dispozici kompletní dokumentace a majitel sám všechno ukázal a sdělil.

 


0x

Vzhledem malému počtu najetých kilometrů je to dobrá cena, ale stejně bych se snažil to usmlouvat na 100 tis.:))

 


0x

Které vady máte na mysli?


Díky, no vady tak všechny co se o tohoto modelu běžně vyskytují, prostě takové ty bolístky.

 


0x

Mám C4 od roku 2006 v motorizaci 1.4, najeto 160.000 km. S autem nebyly větší problémy, pouze pokud bych si auto znovi koupil, šel bych do 1.6 nafta. Benzinova 1.6 bude docela nenažraná a tím spíš, pokud je v automatu. Já mám průměr 7,8 l a jezdím po městě a po dálnici. Mimo obec na okreskách se dá jet pod 7 litrů. Po 155.000 byly měněny trubky řízení, čepy a kulové čepy. Brzdové destičky a kotouče jsem měnil ve 100.000. Co se týče vad auta, tak od začátku bouchá zadní náprava při přejezdu nerovností ( kolejí ) ale toto je prý už od 2007 odstraněno. Další závada byla v utřepání drátů které vedou do dveří v kufru. Jinak po motorické stránce autu nemohu nic vytknout, motor na křižovatce neslyším, olej dolívám asi 0,5 litru za rok

 

 


 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]