Imobilizér deaktivace - jde to?

Od: Datum: 13.03.11 15:34 odpovědí: 9 změna: 21.08.14 19:24

Mám renault thalia a odešli mě klíčky a zajímalo by mě jestly máte někdo skušenosti s ůplnou deaktivací imobilizéru nebo nějakou jinou variantu klíč v renaultu s tojí 3700 plus nějaké načtení a jste na 5000kč to rozhodně nechci dávat radši bych to ctěl odstranit a mít s tímto ubohým zabezpečovacím zařízením pokoj takže znáte někde kde to dělají nebo jiné varianty nejlépe Zlínský kraj díky za rady;)

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: xxx*
Datum: 13.03.11 15:38

Jak to myslíte odešli mě klíčky? Pokud se jen vybila baterie nechají se znovu nastavit. Navíc u autorizovaného prodejce je to vždy mnohem dražší. Pokud zajdete k soukromníkovi nechá se klíč pořídit kompletní včetně nastavení kolem 1000,-. Předpokládám, že imobilizér je integrován v ŘJ pokud není dodělávaný, ale to by byl spíše na chip. Obejití bude muset udělat někdo s diagnostikou obávám se, že doma s tím nic neuděláte. Předpokládaná cena je zhruba stejná jako za klíč u soukromníka tedy kolem 1000,- Pokud se klíčky jen vybili tak na opětovné naprogramování cca do 500,-

Ohodnoceno: 0x

Od: klesti
Datum: 13.03.11 15:54

klíče sou špatné nefungují a není to vibitím

Od: ar*
Datum: 13.03.11 20:24

V prvé řadě, baterie v klíči jsou pouze na dálkové ovládání centrálu , popřípadě na přisvícení zámku při odemykání (pokud je klíč vybaven žárovičkou nebo ledkou) čip imobilizéru není nikterak napájen. Podle toho že nefungujou oba klíče tak spíše usuzuji , že odešla čtečka čipů. Jediné řešení je vyřadit imob. na diagnostice.

Datum: 13.03.11 20:41

Tak zas jsem o něco chytřejší. Poprvdě je to pro mě nový poznatek, ale je to opravdu tak. Dočetl jsem se, že by měl být napájen nějakým impulsem, je tomu tak?

Od: lkader
Datum: 24.03.11 13:24

Omlouvám se, za využití aktivního tématu, stejný problém, renault Kangoo 1,9 d, 1999, infra, potřebuju někoho, kdo umí za úplatu odpojit imo a je ideálně schopen to udělat na místě.

Datum: 25.03.11 08:27

Odkud jste?

Od: lkader
Datum: 25.03.11 18:55

z Prahy, auto stojí kousek od Dolních Břežan

Datum: 26.03.11 11:17

Zkuste se obrátit zde http://www.firmy.cz/detail/23…lav-bortl-cerniny-hetlin.html. Dotyčný jezdí občas i do Prahy kvůli zakázkám.

Datum: 21.08.14 19:24

mámstejný problém hledám někoho kdo deaktivuje imob. renault scenic r.98 jsem z Děčína ale nejlépe na místě

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.