Fabia 1.2 tsi - zaseknutý palubní počítač

Od: Datum: 04.02.11 19:47 odpovědí: 7 změna: 05.02.11 18:37

mám fabii 1.2 tsi zasekl se mi tam palubní počítač nejdou mně přepínat jednotlivé možnosti(spotřeba,teplota at.) pořád tam svítí to auto a maximálně to ukáže že jsem oteřel dveře jinak po vypnutí motoru a zamnutí auta palubní počítač svítí dál nevíte co toje? mám strach abych nevybil baterku předem děkuji za rady

Upozornění
Tato otázka je 6 let bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: marttes*
Datum: 04.02.11 19:50

nezapnul jsi vnitřní světlo?

Od: salat
Datum: 04.02.11 20:07

všechny světla jsou vypnuté nic nesvítí jenom ten počitač mezi tachomerem a otáčkoměrem

Datum: 04.02.11 19:53

Proč si kupujete předražené popelnice? Vypojte baterku a pak ji nahoďte mělo *jasne* by to valit .

Od: mux
Datum: 04.02.11 20:01

Jasně odpojí baterku a zakoduje se radio, ale může to skusit. Ja bych využil autorizovaný servis pokud je auto v záruce. Typuju že to nějaká blbovinka zapnuté světlo ...

Datum: 04.02.11 20:11

Jasně protože je to předražená popelnice*cert*

Od: jarda3*
Datum: 04.02.11 20:57

Tak na radio snad kod ma, pokud neni kradeny ;)

Od: nu*
Datum: 05.02.11 18:37

bude to mít i servisní knížku a manuál, kód rádia by tam měl být uveden také, na nějaké samolepce

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.