Vyleštění štítu z plexiskla?

Od: Datum: 04.11.10 11:18 odpovědí: 4 změna: 28.07.14 19:04

Zdravím přítomné,zná někdo způsob,jak vyleštit poškrábaný štít z plexiskla?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 04.11.10 11:45
avatar

není to tak dlouho,co se zde probíralo leštění plastu(ů) světel u Punta...Jinak všeobecně prolustrovat stránky spec.firem "brusivo,leštící a pod."-na většině je i poradna,návody a postupy přímo s jednotlivými přípravky,nástroji a materiály k leštění...Leštění samo o sobě není až zas nic složitého-ale výsledek odvisí od broušení(přípravy k leštění)-obdoba přípravy podkladu pro stříkání barvy a laku...Záleží jak velké,resp.hluboké škrábance máte-začněte pod vodou třeba smirkem zrnitosti 1200-hlubší rýhy boudu viděte hned,takže o něco málo hrubší(1000)atd...a když uř nebudou patrné rýhy,tak zase vzestupně(1200 pak 1600 až 2000)no a měl by být podklad pro leštění...Zde už podle typu pasty a kotouče- konkrétního postupu-u plastu pozor na otáčky,abyste jej tepelně nenarušil zvýšeným třením -ale tohle všechno se dozvíte na oněch spec.stránkách firem...Tak pevné nervy(broušení)...,a ať se zadaří!

Ohodnoceno: 3x
 
Datum: 04.11.10 18:38
avatar

Asi nejde odpovědět úplněji,jako Erikch.

JABRAKA

Ohodnoceno: 0x
 
Od: tomasko*
Datum: 04.11.10 20:01

Několikrát jsem se plexi pokoušel rozleštit, největší úspěch jsem měl prostředkem displex a hadříkem. Co se týká kotoučů a past, stojí to vesměs tolik, že si bezpracně je lepší koupit nové plexi.Riziko neúspěchu je velké.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: pedro*
Datum: 28.07.14 19:04

Ahoj, zkuste zubní pastu. Na malé plochy flanelový hadřík a trpělivost, na velké plochy flanelový kotouč, nebo jemný filcový kotouč... Chce to trpělivost, ale ta se při pohledu na ceny toho "prdu" v tubě, které nabízejí současní výrobci vyplatí...P.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.