Nejste přihlášen/a.
Dobrý den, u Dácie Sandero 1.2 staré 11 roků měním olej každé dva roky. Za rok ujedu cca 5500km, tak sem nechtěl plýtvat s tím, že to bude ok. Vím, že se doporučuje i v případě malého nájezdu měnit každý rok. Teď sem vybíral na shopu olej a volbu si nechal jen tak cvičně potvrdit AI. A ta mi mimo jiné sdělila, že je nutné měnit každý rok.
Tak se ptám, jestli je někdo, kdo mění olej jako já - po dvou letech a jestli je častější výměna opravdu nutná?
Děkuji
Tak se ptám, jestli je někdo, kdo mění olej jako já - po dvou letech a jestli je častější výměna opravdu nutná?
Děkuji
4 odpovědi na otázku
Řazeno dle hodnocení
2x
Nemyslím si, že by bylo NUTNÉ měnit olej každý rok s takovým najezdem, ale záleží to na provozních podmínkách. Samozřejmě předpokládám, že tam lijete olej specifikace předepsané výrobcem.
Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:
Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz.
Používáním poradny vyjadřujete souhlas s personifikovanou reklamou, která pomáhá financovat tento server, děkujeme.
Copyright © 2004-2026 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]