Nejste přihlášen/a.
Zdravím místní rádce s netradičním dotazem,
ten se sice netýká přímo aut, ale třeba se tu najde někdo se zkušenostmi třeba se sekacími traktory ...
Konkrétně Kubota G23. Znám dobře podobný stroj od Iseki, kde je oddělená náplň pro hydrauliku a koncové převody (UTTO a 80w-90H). U Kuboty je vše podobné, ale trochu jiné, podle manuálu společná náplň o objemu 11L, pokud jsem to dobře pochopil. Olej tam patří jen originál, který prý jako jediný neprolíná ven těsněními, na rozdíl od levnějších UTTO, ale 5L balení je nejlevněji kolem tisícovky. Tak a teď řeším, kolik jich objednat ... Trochu padne i na dolití, možná výměnu, v převodech nožů, kam je taky doporučen, ale tam podle mě líp než "univerzální hydraulický" poslouží levný 80w-140h nebo něco API GL5. Z tý hydrauliky (hydrostat, řízení, zvedání kosiště a vyklápění koše) asi těžko vydojím celých 11L, takže by mohlo stačit koupit 10L, nebo se domnívám špatně? Díky
Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz.
Používáním poradny vyjadřujete souhlas s personifikovanou reklamou, která pomáhá financovat tento server, děkujeme.