Nejste přihlášen/a.

Přihlásit se do poradny

 

Přihlášení nepoužité moto z roku 2009

Od: vladimirk®

Dobrý den, mám takový delikátní dotaz. Dostal jsem nový nepoužitý motocykl, nikdy nebyl přihlášen, nemá značky, ještě má visačku z fabriky, Mám k němu něco jako technický průkaz. Háček je v tom, že motocykl je z roku 2009 a celou dobu byl ve sklepě pod plachtou. Jaký je postup přihlášení?Co Vše k tomu potřebuju a musím na STK, když je nový, ale taky starý? Díky

 

3 odpovědi na otázku
Řazeno dle hodnocení

 

 

trtr
hodnocení

2x
Zdravím, jakýkoliv místně příslušný dopravní odbor podá info. Doklad co máte je asi typový list, mateřský techničák.
Bude potřeba udělat určitě evidenční i technickou prohlídku, pak už to půjde.
k2

Ano, poda info, ze to nejde. A nepujde to ani po absolvovani evidencky a technicke.

 

k2
hodnocení

0x

Nevim, co je "neco jako technicky prukaz", ale pokud to nema normalni TP (tedy neni zapsan v registru vozidel), tak nelze. Nove registrovana moto musi splnovat Euro 5+, coz moto z rozku 2009 urcite nesplnuje.

 

 


 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz.

Používáním poradny vyjadřujete souhlas s personifikovanou reklamou, která pomáhá financovat tento server, děkujeme.

Copyright © 2004-2026 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]