Nejste přihlášen/a.
Dobrý den,
Nedávno jsem si řekl že zprovozním Jawu 250 353 po dědovi, stála 6 -7 let a před tím jezdila bezproblémově. Koupila se nová baterka, ale motorka vůbec nereaguje na klíček.Je to starší verze se spínačkou v nádrži.Ampérmetr nereaguje, světla nesvítí klakson netroubí, prostě vůbec nereaguje. Kontakty k baterii jsem čistil, zem je taky dobrá (zkontrolováno změřením multimetrem přes karter motoru). Kde může být problém?
Za případné rady od někoho kdo s tím má zkušenosti děkuju.
1x

tomk sem přidal schéma, tak další je kouknout na kontakt 30 na spínačce nebo u brzdového spínače(policajta) naměřit proti kostře 6 či 12Volt(nevím co tam je za baterku) na jednom ze dvou konektorů, potom bude jistota, že do spínačky šťáva jde. Nejhorší je to rozebírání
Měřil bych i napětí na baterce, co dělá při zapnutí zapalování, jestli tam vůbec cca 6,5 V je a mělo by po zapnutí klíčkem trochu poklesnout.
Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz.
Používáním poradny vyjadřujete souhlas s personifikovanou reklamou, která pomáhá financovat tento server, děkujeme.