Problém s imobilizérem

Od: Datum: 26.11.12 14:35 odpovědí: 3 změna: 26.11.12 17:55

zdar,včera jsem na feldě měnil vložku zámku, jelikož mám jen dálkový centrál.A kdyby se mi pokazil tak se ani nedostanu do auta, ale teď když jsem vyměnil vložku zámku tak když si odemknu dveře normálně klíčem tak nemám šanci nastartovat, Existuje řešení abych nemusel používat tlačítko na dálkovém centrálu?

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: k2
Datum: 26.11.12 14:56

Nejak nechapu, kde je problem. "Jen dalkovy central" neexistuje-vzdycky lze auto mechanicky (klicem)otevrit. Pokud zustala puvodni spinaci skrinka, tak samozrejme normalne nastartujete, jen budete mit jiny klic od dveri a od spinacky. Pokud jste prohodil vnejsi zamky i spinacku, tak si prehodte cip imobilizeru ze stareho klice do noveho...

Od: mathers322*
Datum: 26.11.12 17:24

Když odemknu auto normálně klíčem tak mi pořád svítí červená ledka (alarm) a pokud tato kontrolka nezhasne tak nemohu ani nažhavit, natož startovat

Datum: 26.11.12 17:55

máš asi ve feldě nákej dodělávanej alarm a řešení sou 2 bud u toho alarmu vyřadíš sirénu ,blinkry a imobilizér prostě najdeš obvody který to blokuje většinou startér nebo čerpadlo nebo přívod do spínačky a to přepojíš v původní stav tak že ti vše pude a s alarmu ti zůstane jen dálkové ovládání centrálu nebo s tím alarmem prostě nezamykej

udělat to tak aby si při použití klíčku odblokoval i alarm tak to nelze

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.