Bmw e36 otočím klíčkem a spustí alarm

Od: Datum: 25.11.12 20:59 odpovědí: 2 změna: 25.11.12 21:34

bmw e36, mám tam nějaký asi originální alarm, měnil jsem vybitou baterii, protože auto dlouho stálo a teď když otočim klíčkem do polohy ,START, tak nesvítí kontrolka oleje+baterie ani nenasaje benzín čerpadlo. auto začne blikat a zamkne se samo, bohužel nemám centrální ovladač se kterým se dá alarm vypnout, nejde to nějak obejít? nějak ten alarm vypnout aniž by mi blokoval startování? děkuju za rady

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: tr
Datum: 25.11.12 21:17

Zdravím, poradí buď servise, nebo zde: http://bmwklub.cz/modules.php?name=Forums

Datum: 25.11.12 21:34

pokud k tomu nemám ovladač je třeba nejdřív zjistit co to je za alarm může mít třeba tkzv.servisní tlačítko které se zmáčkne podrží a do toho se zapne klíček a to ten alarm deaktivuje

nebo dle typu alarmu lze dokoupit ovladač a ten spárovat se stávajícím alarmem

nebo to co sem v tejdnu udělal já jeden takovej alarm sem z auta vyhodil odpojil našel sem co blokuje a to přepojil tak aby to vše chodilo jak má *palec*

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.