Špatně vyplněná složenka k zaplacení pokuty

Od: Datum: 25.11.12 17:02 odpovědí: 5 změna: 25.11.12 18:48

Poradte, dostal jsem pokutu, kterou jsem se rozhodl platit složenkou, protože jsem na místě neměl peníze. Na složence, jsem ale špatně vyplnil jedno číslo u rodného čísla, můžu škrtnout a napsat správný číslo nebo si musím vzít novou složenku a vyplnit na ní i to co bylo předvyplněné od policie?

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: krkovicka*
Datum: 25.11.12 17:07

Přeškrtanou složenku na poště nevemou.Takže znova vypsat.
doplněno 25.11.12 18:17: V jednom paneláku můžou bydlet i čtyři pánové se jménem Jan Novák takže předpokládám že variabilní symbol je buď Vaše rodné číslo nebo číslo jednací.Je to pro jejich orientaci-pro systém.

Od: ron*
Datum: 25.11.12 17:17

Bohužel, nic jiného Vám nezbývá. Na poště si vemte novou složenku stejného typu a všechny údaje správně opište.

Máte-li bankovní účet, můžete částku zaplatit převodním příkazem na číslo účtu příjemce - uvedené na složence. Jen nezapomeňte správně vyplnit variabilní symbol platby.

doplněno 25.11.12 17:23:

Variabilní symbol slouží k identifikaci platby. Přijatou platbu bude účetní párovat dle variabilního symbolu, nikoliv dle jména.

Od: pokutavrizenispravnem
Datum: 25.11.12 17:20

To je mi jasný, jenom nechápu na co tam potřebují ten variabilní symbol, když tam mají mojí adresu jako adresu odesílate...

Od: mowla*
Datum: 25.11.12 17:26

A ty myslíš, že někde sedí baba, která luští, kdože to zaplatil pokutu?

Bez variabilního symbolu program (počítačový) nespáruje platbu - a tím pádem bys dlužil i nadále...

Datum: 25.11.12 18:48

Promiňte, ale mě Váš dotaz připadá jako vtip. Samozřejmě, že musíte vyplnit novou složenku. Je to otázka pár minut a za dobu, co tu sbíráte odpovědi byste to měl dávno hotové.

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.