Olej PP44

Od: ® odpovědí: 6 změna:

Kdysi dávno existoval velmi hustý převodový olej pro těžké stroje a netěsné převodovky, označený PP44. Existuje ještě? nebo nějaký podobný? Sice jsem na Internetu našel pár údajných prodejců, ale když jsem se u nich osobně ptal, koukali na mě jak na vyoranou myš a neměli tušení, co po nich chci. :(

doplněno 05.11.19 15:10:

Tak Z5. Zjistil jsem, že olej existuje a vyrábí ho Paramo. Takže lehce měním otázku na - kde se v "kamenném" obchodě v okolí Prahy dá sehnat? Přes Internet to kupovat nechci, doprava by vyšla dráž, než ten olej.

6 odpovědí na otázku

2x

Tak ještě jednou teď i s odkazem: kmoch.cz/...

1x
Kupoval jsem před pár lety do převodovky Z25. Zkus tady
zbozi.cz/...

No jo, jenže právě nákup přes Internet nechci. Potřebuju malé množství, i ten 1 litr je pro mě zbytečně moc. Cena za dopravu by tak byla neúměrná hodnotě zboží. Takže hledám možnost najít obchod v okolí, kam bych zašel osobně a tu 1 flašku koupil.

Ani v těch Kunraticích mi ho ale neprodají.

Já bych obvolal mototechny a prodejny v okolí a zeptal se

0x
Zkuste zavolat do té Paramo prodejny, kam ten olej do Práglu zaváží
.jsou ochotni, myslím že poradí

0x
Dobry den, maziva Paramo za super ceny prodava pan Kmoch v Praze-Kunraticich. www.kmoch.cz PP44 jsem tam kupoval.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]