Kolik si účtovat Kč za Kilometr?

Od: ® odpovědí: 14 změna:
avatar lada1

Kolega s manželkou z práce by potřebovali odvést na letiště do Bratislavy,na mapě je to 300 km.kolik mám počítat Kč za km?Z Lanžohota do Bratislavy pojedu mimo dálnici jinak dálniční známku v ČR mám.Úsek Fulnek Břeclav pojedu po dálnici.Co zpátky?Mám si něco účtovat?Dík za odpověď Ladislav

14 odpovědí na otázku

 

 


4x
Kamose odvezu za cenu paliva pocital bych 3 kc za kilak zadny kraviny jako amortizace a opotrebeni pneu pokud bude s domluvenou cenou souhlasit nevidim problem.

Kámoše bych tam hodil zadarmo. Ale tohle je pouze kolega z práce.

 


2x
avatar nikdo

Já vézt kolegu(?z práce?) kamkoliv, tak by mi musel zaplatit palivo, příp. dálniční poplatek na slovensku, protože tam normálně nejezdím. Za ostatní bych si kolegovi nikdy neřekl. Tak možná někomu cizímu.

 


2x

Jestli to nechceš dotovat, tak min. 6kč na km. Tedy 6x600km=3600Kč. Je to ale pouze náhrada nákladů. Nic ti z toho nezbyde.Dále mu daruješ celý svůj den času.

Je to pouze na tobě, kolik budeš chtít.

 


1x

Taky záleží na typu auta. Orientačně palivo 1 - 3 Kč/km, opotřební pneu 0,1 - 0,3 Kč/km, pojistka 0,1 - 0,3 Kč/km, ostatní režie (servis,STK ) 0,3 - 1 Kč/km - přímé náklady. Plus k tomu amortizace vozidla, svačina na cestu,náhrada projetého času...

anebo

penize.cz/...


Obsah 1248 cm3,63 kW Hyundai i20 stáří 5 let,ale i tak děkuji.L.

 


0x

Jednorázově za přímé náklady, tzn. PHM a amortizace, pochopitelně za cestu tam i zpět. Ale opatrně s tím, mohlo by to zavánět neoprávněným podnikáním!


doplněno 02.06.18 20:19:

15Kč/km. Počítáno jen obsazené km, tzn. 4.500Kč. Pro neznalé - jsem taxikář, čili je to se všemi náklady (přímé náklady, daně, veškerá pojištění, mzda řidiče atd).


doplněno 02.06.18 20:20:

A to jsme hodně levní. Pražáci za tuhle cenu jezdí klidně Praha - Cheb, což je bratru 170 - 180 km.

No tak. :) Tohle určitě podnikání není. Nejsou splněny základní atributy podnikání.

Raději napiš, za kolik by jsi je tam hodil ty, ať mají představu, kolik stojí provoz auta a řidiče.

Satam - 4500Kč je dobrá cena. Praha je cenově celkově někde jinde.

Ale pánové, my pražáci jezdíme i Bratislavu za 5tisíc, když to nevezmu, tak to pojede jiný! ;) Za tuto cenu, ji jezdím 8x do měsíce, jisté peníze!*poctar* Za 3 tisíce bych to odjel.

 


0x

Já bych ho vzal za 1200-1500+dálniční známka pokud se mi nechce po okresce. Samozřejmě bych ho mohl nechat zaplatit i věci, které se stejně musí zaplatit ikdyž to auto bude v garáži a pak by to klidně vyšlo na těch 5000...

 


avatar lada1

Tak dík vezmu 3 kč za kilák.

 

 


 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]