Spz motorka

Od: odpovědí: 8 změna:

Dobrý den, je mi 16 let chtěl bych si koupit motorku a udělat řidičák na 125 ccm. Chtěl bych se zeptat, co potřebuji na motorku abych mohl mít SPZ, nejsem v tomto vzkušený omlouvám se

8 odpovědí na otázku

 

 


4x
avatar jenyk

No, napřed si udělej řidičák a pak se poohlížej po motorce. Když to uděláš obrácene, těžko odoláš pokušení a může se stát, že tě zastaví rameno spravedlnosti a budeš třeba dva roky bez not. Tedy bez možnosti si je udělat.

Jinak, SPZ dostaneš k motorce na úřadě. Samozřejmě za poplatek.

 


4x
avatar clayman
Otázce moc nerozumím. Ale koupíš motorku, s tou na evidenční kontrolu případně STK pokud nebude platná, změna majitele v evidenci vozidel a hotovo. SPZ by motorka už měla mít.

 


2x
avatar milancukrar

Motorku musíte koupit již se značkou. Musí být v registru. Musíte mít techničák.

 


Otázkou přesně bylo, jestli je možné si koupit nějakou motorku bez papírů, a potom si je k ní nějak dodělat..

Tohle je ta horší cesta, nejjednodušší a nejlevnější je koupit moto na papírech, ale když se musí, tak se holt musí a jsou-li peníze, dá se skoro vše. Nejschůdnější je koupit samotné doklady od stejného motocyklu, udělat výmaz čísla motoru a výměnu rámu, TK a je to.

Pepíno, otázka zněla jinak, po úpravě je odpověď NELZE TO. Přesněji nemáte na to vědomosti, možnosti a peníze, páč to vyjde na vyšší prachy, nežli koupit moto s doklady. Jednalo by se o individuální výrobu motorky, což nezvládnete.

 


0x

Posunout se zpět v čase, protože SPZ už neexistuje.

Spzetky stále existují, jen nové značky se jmenují RZ. PUA 37-88 je SPZ, ale 2E2 50 37 je RZ. Ale to určitě víte přesně, když místo rady dáte jen nepřesnou informaci.

 

 


 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]