Značka Začátečník na autě

Od: Datum: 18.12.09 14:01 odpovědí: 6 změna: 20.12.09 08:47

Manžel chce, abych si na nové, větší auto hodila dozádu značku Z jako začátečník. S novým autem se mi jezdí lépe a už se jako začátečnice necítím. A nechci si ho kazit tou nálepkou.

Má ta nálepka nějaký smysl? Od nehody neomluví... jen mi napadá, že když by někdo stál za mnou v kopci v zácpě, tak si nechá větší rozestup, neb bych ho mohla couvnout do čumáčku.

Nějaký jiný význam?

D.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: pepyk93*
Datum: 18.12.09 14:05

Tato značka upozorňuje ostatní účastníky silničníko provozu,že mají být opatrnější,protože můžetet mít např. ,,jiné reflexy" než ,,zkušenější ridiči".V podstatě ale máte pravdu.;)

Ohodnoceno: 2x
 
Od: dexx®
Datum: 18.12.09 14:09
avatar

Není pro nikoho ostuda tam tu samolepku mít.Záleží na Vás jak to cítíte.Já třeba opravdu když tohle vidím tak si nechám třeba v kopci odstup.Nikdo není dokonalej řidič-člověk je od přírody stavěnej na rychlost chůze.*smich*

Ohodnoceno: 4x
 
Datum: 18.12.09 14:52

Přesně tak, není ostuda přiznat že se ještě něco učím. Ostuda je myslet si že už všechno umím (není to myšleno na tazatelku, abych náhodou nebyl z něčeho podezříván).

Velké auto je potvora, člověk se v něm cítí bezpečně a proto si může občas dávat menší pozor. Takže za mě - jestli skutečně ještě nejste "vyježděná" tak bych tam tu samolepku radši dal.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: alf®
Datum: 18.12.09 14:28
avatar

zkušenost mnoha známých říká, že žena ve větším autě jezdí lépe než v malém které xkrát odřela. U velkého nemají problém, možná je to respektem. Význam té nálepky bych moc nepřeceňoval.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: tamaraau*
Datum: 18.12.09 14:33

Tak to je přesné! Ta velikost s rozhled kolem na auta menší, to mi hooodně pomáhá!

Ano, cítím se jako lepší, blíže profikům, co vedou třeba bus nebo kamion:)

A že je to auto silnější, lépe reaguje, posilovač volantu nebo jak se tomu říká, ..

To staré auto buď mi při startu chcíplo nebo vyskočilo. Tohle tak lehoučce po milimetru vyjede z místa parkování. Mazlík!

Datum: 20.12.09 08:47

Za toto označení se nestyďte, je to opatření v rámci bezpečnosti provozu a až budete mít jistotu, tak jí odlepíte jako dálniční známku.

Je důležitější než označení "Tchýně v autě".

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.