Voda v nadrzi

Od: odpovědí: 3 změna:
Dobry den mam otazku co se stane mam auto na naftu .cca za 600 je v aute nafta a nekdo mi tam nejspis nalil 4 l vody( nasla jsem je u auta)co se muze stat bojim se nastartovat.prosim blbe komentare si nechte.
3 odpovědi na otázku

 

 


1x

To je takové množství, že by se nasála jen voda, drží se u dna a zaneslo by to palivovou soustavu, nejelo by to a bylo by to potřeba dopravit do servisu na vyčištění. V horším případě může dojít i k poškození motoru. Nicméně zní to dost nepravděpodobně.

 


1x
Spíš chtěl někdo vybrat naftu z auta, připravil si nádobou, byl vyrušen a utekl.

 


1x

Pokud jste našla 4l vody u auta, nejspíš nebudou v nádrži. Je třeba tedy nejdřív ověřit, jak to s tou vodou doopravdy je.

Máte uzamykatelný uzávěr nalévacího hrdla? Pokud ano, je poškozený? Jestli máte auto s dopravní pumpou v nádrži, rozpojte naftové vedení a zapněte klíček. Možná, že bude třeba zapnout i několikrát, protože se pumpa po několika vteřinách může automaticky vypnout. Když během několika zapnutí stále poteče nafta a ne voda, pak žádná voda v nádrži není. Na toto zkoušení doporučuji alespoň člověka znalého.

 

 


 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]