Dacia Logan MCV

Od: odpovědí: 2 změna:

Dobrý den.

Mám Logana MCV I (2009). Nevíte kde se dájí sehnat údaje o venkovní teplotě a třeba spotřebě paliva?. Zatím jsem tam našel pouze nájezd a ujetí od vynulování tacho. Přepínal jsem to takovou ,,tyčinkou pod tím displejem. Podle mě asi auto takovéhle funkce vůbec nemá.

2 odpovědi na otázku

 

 


2x

Dacia Logan MCV má palubní počítač, který se ovládá tlačítkem na konci přepínače stěračů. Ukazuje km celkem, denní počítadlo, natankované pohonné hmoty od posledního nulování, průměrnou spotřebu paliva, předpokládaný dojezd na palivo v nádrži, km od posledního nulování a průměrnou rychlost. MCV nemá teploměr ani okamžitou spotřebu paliva, pokud bylo koupeno na tuzemském trhu.

Kompletní popis funkcí je podrobně popsán v Návodu k obsluze. Pokud jej nemáte, stáhněte si zde.

 


0x
avatar jmlc

Asi bude záležet na výbavě vozu. Palubní počítač a venkovní teploměr můžou být u některých vozů doplňkovou výbavou. U Logana bych tomu věřil. Teploměr se dá koupit za pár korun, spotřebu paliva si spočítáte pravidelnou kontrolou při tankování do plné nádrže... jsou na to i webové kalkulačky. A ta spotřeba v palubních PC bývá stejně často dost jiná... tedy aspoň u citroenu a fordu jsem měl ochylku i litr na 100km.

 

 


 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]