Jake auto s automatem

Od: Datum: 11.08.17 14:52 odpovědí: 11 změna: 13.08.17 12:09

Jaké auto střední třídy by jste mě doporučili s automatem?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 11.08.17 14:54

Nové.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 11.08.17 15:07
Souhlas. Ojety automat bude kasicka. Hlavne pokud se majitel o to nestaral.
Ohodnoceno: 0x

Od: jendad
Datum: 11.08.17 15:25

Z vašich odpověďi vyplývá, že je toluxusni zboží. Nějaký typ na výrobce aut co je děla kvalitní?

Datum: 11.08.17 19:10
Zadne luxusni zbozi. Ale nachylna a extremne draha soucast auta. O ktere se musi clovek dobre starat. Casem stejne odejde kvuli opotrebeni.

Datum: 12.08.17 11:51
Ja bych novy automat asi nechtěl. Výrobci honici se za emisema nastavuji jízdní rezimy tak, ze je neustále podtacen motor. Jel jsem s novým peuegotem a ten se klepal jako ratlík. Nevěřím tomu ze se tam dřív nebo později neco nevysype.

Od: vernon
Datum: 12.08.17 12:44
Já už bych dnes zase nechtěl auto s manuálem...

Od: fik
Datum: 12.08.17 13:18

Připojím se k ostatním,není nad dobrý manuál. Za první je automat mnohem náchylnější a za druhý,jak už bylo zmíněno,motor jezdí neustále velmi podtáčený kvůli ekoteroristické unii,převodovka řadí nahoru strašně brzo. Mám hodně zkušeností s novými auty značky peugeot,kolikrát jak se to auto třepe to je neuvěřitelný že si říkáš chudák motor. Když šlápneš na plyn,tak se to trošku vytočí ale taky žádná sláva. I na manuále,třeba jedu na 4 60 při 1700 otáčkách a už to tam na mě ukazuje shift nahoru,že bych měl řadit na 5. Přitom když jsem to udělal,málem ten motor vyskočil z auta při 1300 otáčkách.

Na manuále se naučíš to doporučení ignorovat a jezdíš normálně,ale automat si řadí tak brzo,že to z tebe vyklepe duši

Datum: 12.08.17 13:56
Už před lety jsem se párkrát svezl v automatu a super. Před časem jsem si ho sám koupil a nemá to chybu. Za mě, automat klidně. Samozřejmě, chce to nějakou údržbu. To klasická převodovka nepotřebuje. Ta většinou bez údržby vydrží stejně jako auto.
Ovšem k otázce. Kup si takový auto, který se ti líbí. Já bych to třeba řekl Ford S-MAX.

Od: jendad
Datum: 13.08.17 10:49

A jakou udržbu potřebuje? Pochopím olej a co dál? Třeba známý co byl v americe , tak říkal , že je to tam standart . Spolehlivost tedy musí být dobrá . V americe jsou obrovské vzdálenosti a tak spíše bych pochopil , že automaty se ujmou v evropě , kde je každých pár kilometru servis než v americe , kde spíše potřebujete spolehlivost jinak zustanete někde v pustině.

Mě spíše dělá problémy vymačkávat nohou spojka . Už nejsu nejmladší , a ve městě je to katastrofa(pěkná otrava) , řadit stále na semaforech , přechody atd.

Datum: 13.08.17 11:34

Míval jsem Jeepa 4L s automatem - a kdybych měl nyní prachy na pořádný auto s automatem tak bych nic jiného nechtěl.

Po 17 letech jej odkoupil šroťák , automat nezazlobil a starost s automatem žádná. A když jsem v dešti dal silniční4x4 , tak než se ostatní auta v Holešovicích na křižovatce zařadili a rozjeli se tak už jsem byl pomalu na Proseku.:-D

Datum: 13.08.17 12:09
Co 60 tisíc kilometrů vyměnit olej a filtr. Toť veškerá údržba.
Do města ideální. Ale je pravda, že koupit ojetý a nevědět jak se k tomu choval předchozí majitel je sázka do loterie.
Ale repas automatu vyjde jen trochu dráž, než třeba výměna dvouhmoty.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.