Posilovač řízení Fabia

Od: Datum: 11.08.17 08:41 odpovědí: 13 změna: 14.08.17 14:28

Ahoj mám problém s pocilovačem řízení a nevím co mám vyměnit, Když jedu a přidám náhle mě to hodí třeba do leva a když uberu volant je volný, pak když zase zaberu za plyn ihned volat hází do leva. Nevím jestli mám vyměnit jen posilovač řízení, nebo svazky kabelů. Nemáte s tím někdo nějakou zkušenost?Děkuji Velíšek

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: krtek66
Datum: 11.08.17 09:34

nejsem si nějak jistý, zda to bude dělat posilovač, ale tam je max. tak čerpadlo servořízení...kabeláž těžko něco udělá...kdyby byl problém v ní, tak to nefunguje vůbec

Ohodnoceno: 0x

Datum: 11.08.17 10:51
pokud řízení neteče a posilovač chodí začal bych tim že bych nechal seřídit geometrii přední nápravy
vypada to že je rozhozená

Datum: 11.08.17 11:28

Nepíšeš, o jakou jde Fabii, mám dojem, že v nových už se používá elektrický posilovač. A jelikož je to dost nebezpečná závada, zajeď co nejdříve do servisu alespoň na diagnostiku. Nejsem si jistý, že tuhle závadu opravíš doma svépomocí, ať už máš hydrauliku nebo elektro.

Od: vekda
Datum: 11.08.17 15:10
Jde ó jednickovou fabii
Od: hergott
Datum: 11.08.17 16:33

Je tam elektricky cerpadlo na rizeni,ale tohle muze byt poloosa,lozisko,homokloub,nevyvazene kolo...

Od: kimbert
Datum: 11.08.17 16:50

Teoreticky by to mohl dělat tento snímač http://www.aci.cz/4918s709-sn…natoceni-volantu_d265593.html ,ale to zjistí až v servise.

Datum: 11.08.17 19:13
Co to?
Toto jen ridi kdy ma jet cerpadlo.
Ze mu auto uskakuje? Ma neco s predni napravou.
Ohodnoceno: 2x

Od: velda
Datum: 12.08.17 07:37

Přeči to nemůže být něco s nápravou, když přidám a uberu plyt a tím pádem funguje nebo nefunguje volant ne? Myslím si, ře bude bud čerpadlo v háji nebo svazek kabelů kde je i uhel otáčení

Od: vernon
Datum: 12.08.17 08:44
Máš velmi zvláštní představu, jak to funguje...
Posilovačem to není, je to nápravou.

Datum: 12.08.17 11:39
Tohle delava vysvihane ulozeni ramen. Zvedni auto a hybej s kolem do stran a sleduj rameno
Ohodnoceno: 3x

Datum: 12.08.17 14:43
? Jakoze servopumpa ti zataci?
Vis jak je spojena naprava s volantem?
Kdyz nezatocis volantem tak naprava ti nemuze zatacet a servopumpa jede nebo nejede.(pri otaceni volantu to jde bud tezko , nebo lehce)
Ohodnoceno: 2x

Od: velda
Datum: 12.08.17 19:44

Ahaaaaa tak to děkuji všem jelikož mám už díly na výměnu uložení ramen což mě teda nenapadlo. Takže se všem moc omlouvám a zítra nebo někdy v týdnu až to vyměním dám vědět.

Od: petrchachar
Datum: 14.08.17 14:28

Máš vyběhaný čepy na ramenech, musíš je okamžitě vyměnit a když ti to bere za řízení tak vyměň taky čepy řízení - volantu.A budeš to mít v pohodě,jenom necháš seřídit sbíhavost.Ahoj a dej vědět.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.