Stavba moto.A prihlaseni

Od: Datum: 13.07.17 18:30 odpovědí: 8 změna: 14.07.17 11:50
Dobry den prosim motorkare co maj zkusenost hodlam koupit tuto masinu .Je to na papirech iron Harley.davidson a stavba kdyz se mi podari udelat stk?Myslite ze me policajti budou pokutovat nebo seberou Technicak nebo tak neco

Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: jirka20
Datum: 13.07.17 20:37
Myslím,že vás z STK vyhodí.A značku si dáte na záda?
Vypadá to hezky,ale dlouho na tom sedět nevydržíte...
doplněno 13.07.17 21:27: Na moto sraz na přívěsu možná(nezapomeňte na zpětné zrcátko a blinkry s výstražnou funkcí...).
Jinak třeba tady: https://silnicnimotorky.cz/mo…ost-motorky-2-dil/kapitola/2/
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 13.07.17 21:32
Odpověď na vaše otázky najdete v zákoně č. 56/2001 Sb., hlava III - Schvalování technické způsobilosti jednotlivě vyrobeného silničního vozidla, §§29-33b.Ten stroj není na žádných papírech, protože pozbyl technickou způsobilost po provedení nepovolených úprav. Pochybuji, že ten stroj projde schvalovacím procesem podle zákona. Teď je to hračka, která nemá na silnici co dělat a legálně ji na silnici dostat považuji za víceméně vyloučené.
Ohodnoceno: 0x
 
Od: loonger
Datum: 13.07.17 23:03

Tohle ti nikdo u nás nepřihlásí.*stop* Ale vypadá supr*frajer*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 14.07.17 06:52

Je to složitější, u nás bude velký problém.Řešení přihlásit v zemi EU kde řeší jen fukčnost motocyklu jako celku a pak jako dovoz .Ale tohle by prodávající/dovozce/ výrobce měl mít pořešeno

Držák na SPZ to má

Ohodnoceno: 0x
 
Od: jirka20
Datum: 14.07.17 07:09
Viděl jsi někdy naši "moto" značku a její podmínky umístění na vozidle?
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 14.07.17 07:35

Že jsi něco neviděl neznamená že to neexistuje

Pár motorek s takhle umístěnou českou RZ (plachta) jsem potkal

Ohodnoceno: 0x
 
Od: jirka20
Datum: 14.07.17 07:49
Byl jsi v posledních 12-ti měsících na STK...?Odkaz mnou uvedený jsi ani nečetl.To,že jsi něco viděl na silnici neznamená,že to bylo legálně povoleno...viz.čtyřkolka s tažným na vozík za osobák.
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 14.07.17 11:50

Nevím kde s tím dotční prošli STK nebo jestli je to legální, je to jejich problém .Pouze konstatuju že jich pár jezdí

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.