Jak řešit plný moč.měchýř v koloně?

Od: Datum: 05.07.17 15:38 odpovědí: 28 změna: 16.07.17 17:10

Jak řešit plný moč.měchýř v koloně na D1 která jen tak popojíždí?A když zastaví co teď a mě se chce a co manželka a u dálnice není žádný výjezd ani křoví?Co teď?Poraďte.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 05.07.17 15:43

Několikrát nám pomohly otevřené dveře na pravé straně. Dřepnout, vykonat potřebu a popojet v koloně dále.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 05.07.17 16:05

Úplně stačí PET flaška, ženy navíc na cesty do kapsy tuto pomůcku http://www.vestoje.cz

doplněno 05.07.17 16:27:

@aja1946: Je to sice diskutabilní, ale myslím si, že i v autobuse se dá diskrétně použít. Naopak bych řekl, že pro ženu v sukni je v autobusu čůrání do petky jednodušší a diskrétnější než pro muže v kalhotách. A je to pořád lepší než se počůrat a udělat pod sebou trapnou loužičku.

Fakt je, že jsem se s tím ještě nesetkal, chtělo by to názor někoho, kdo už tento problém akutně řešil.

doplněno 05.07.17 16:46:

@wamp: Holka jsem asi nikdy nebyl:-D

Ale když nad tím tak přemýšlím, tak použití petky v autě, v sedě na sedadle, by byl asi i pro mě hodně velký problém, natož pak pro ženu*bzum*

Takže vám dávám plně za pravdu*placni*

Ohodnoceno: 0x

Datum: 05.07.17 16:21

Ty pomůcky pro ženy jsou pěkné, ale bohužel nejde to v autobuse, i ten stojí v koloně

Od: wamp®
Datum: 05.07.17 16:38
Satame...
Byl jste někdy holka? :-D
Také hodně jezdívám dálky a nedokáži si představit,jak bych se mohla v autě vyčůrat do té petky :-D
Navíc,ty čůrací nádoby pro ženy jsou šílené.Nelze použít za jízdy.
Jak?
Raději zastavím,když je to opravdu na spadnutí a vykonám potřebu u auta.
Takhle vidím kvantum lidí.
Nebo ještě jedna možnost pro ty,kteří nemají třeba opravdu možnost - pampersky.
No cóóó,je to také schůdné řešení :-D
doplněno 05.07.17 17:57:

Satame... *placni*

Datum: 05.07.17 16:18

Děkuji za odpovědi,ještě je jedna možnost-nenajíždět na D1-to,že se opravuje mi nevadí,ale že někdo neumí jezdit a zablokuje dálnici a potom se z toho můžeme počůrat,asi pojedu mimo D1 a bude.

Datum: 05.07.17 16:25

Vyčůrat se do PET flašky. Kdyby nebyla, tak přejedu do odstavného pruhu, dám varovná světla a konám schovaný za autem. Přece nezermřu jako de Brahe.

Od: vernon
Datum: 05.07.17 17:46
To s tím prasknutým močákem je samozřejmě blbost...
doplněno 06.07.17 10:49: Ale néé...:-D
Já myslel s tím močákem u Tycha de Brahe Toho asi spíš otrávili, než aby bídně zhynul při nějaké večeři ;)

Datum: 06.07.17 08:17

Vernone není to blbost stává se to, byť je to spíše výjímečné!

doplněno 06.07.17 18:12:

Aha tak sry!

Sebod a raději zakázat jízdy pokud není řidič hladový a žíznivý?!Toto se může stát téměř při každé nehodě když je zranění ale ne protržení orgánů ale povolením svěračů!

Datum: 06.07.17 10:25

A právě proto bycho měli mít při jízdě autem vyprázdněný jak měchýř, tak tl.střevo. Při případné havarii hrozí protržení těchto orgánů. A čím jsou plnější, tím je nebezpečí větší.

Datum: 06.07.17 10:48

A co řidiči z povolání? Ti vyprázdnění dlouho jezdit nevydrží..kor teď v létě co se týče pití.

Datum: 06.07.17 17:13

Navrhuji pořízení dalšího vozu, karavanu, na cesty tohoto typu. Zabijete tím celé hejno much jednou koupí. Záchod po ruce, postel při úplném zastavení a z práce se nemusíte vracet domů a můžete hned bivakovat, teda karavanovat na dvoře firmy. Manželka to doma přežije, existují sousedi, a vám vystačí horlivé kolegyně či svolné stopařky.

Jo a taky na dovolenou je užitečný ;)

Datum: 06.07.17 19:39

no a když s tím budeš stát někde v nekonečné frontě, tak můžeš na dveře přidělat cedulku "pojízdné WC" a vybírat 30 Kč za vyčůrání :-D

Datum: 06.07.17 17:20

- "kluci" to mají jednoduché, ale holkám nezbude nic jiného, nežli potlačit veškerou hrdost a vyčurat se někde za autem - anebo s sebou vozit nějaký kanystřík, k tomuto účelu přizpůsobený. Horší je, pokud vás přepadne sr... ! - to je pak na mrtvici a o nějaké "hrdosti" se nedá vůbec mluvit ...

doplněno 06.07.17 17:34:

- neexistuje dnes už nějaký malý mobilní záchod do auta?

doplněno 10.07.17 12:32:

https://www.google.cz/?gws_rd=ssl#q=mal%C3%BD+mobiln%C3%AD+z%C3%A1chod++do+auta&tbm=shop&spd=5207870431669201649&spf=1499681482350

Datum: 06.07.17 18:28

Malý záchod jo, ale do velkého auta. Jinak ...

Datum: 08.07.17 02:05

Existuje ;)
Sice do nějaké "jednohubky" a aut velikosti Fabie to moc není (zabere to pomalu celý kufr), ale v nějakém MPV, SUV, dodávce pohoda. Spíš je ale i u těchto aut pak problém (kromě dodávek) kde to použít (u dodávky lze v nákladním prostoru).

Datum: 06.07.17 18:22

Podobnou situaci jsem zažila. Kolona, z jednoho z aut vystoupil pán, klidně si ulevil do trávy a klidně nastoupil. Kdyby se to náhodou mělo stát mně, tak bych si možná ještě v autě svlékla kalhotky a pak si nonšalantně čupla do trávy. Jsou situace, kdy se obzváště vyplácí nosit sukni :).

Datum: 06.07.17 20:02

Není to zas tak dávno, co babičky nosily dlouhé sukně, ale ne kalhotky - pak stačilo se rozkročit téměř kdekoliv. Ani čupnout nemusely ;)

Datum: 06.07.17 19:46

Vylezu a střílím do trávy, kdybych nemohl ani to, tak nouzovka petka, jak ve špitále.

Datum: 08.07.17 12:07

Jak jednoduché -je to sice porušení předpisů ale co dělt pokud je to akutní! Pokud je krajnice-odstavný pás volný -najet do něj ,dát varovná sv. a udělat potřebu ,co byste dělala pokud by stoupala teplota chl.kapaliny a nic nepomáhalo ,ani topení naplno-odstavit auto a dát varovná a ...

Jinak dva týdny zpět jsem chtěl využít D1 od Humpolce až do Prostějova (psychycky jsem to nezvládnul a hned první exitem za Jihlavou jsem sjel) ale v jednom úseku kde jsme se plazili závratnou rychlostí cyklisty cca20-30km/hod,takto stála asi 3 auta

Od: asd1
Datum: 10.07.17 10:35

Buď máš bažanta (např.petflaška) nebo holt zastavíš a čůráš do pangejtu. Pomůže otevřít dveře a být trochu zakrytý. Se mi stalo - rychlá sr..ka na rušném náměstí, volba byla p...t se nebo dřepnout za květináč a dělat že tam nejsem. Stydím se ještě teď, ale furt lepší než jít přes půl města k řece vyprat žlutý kalhoty :-D

Datum: 10.07.17 12:40

Copak kolona. Já si dal onehdá 2 piva před prohlídkou jeskyně. Trvala 40 minut. Po deseti minutách to nebylo k vydržení. Průvodce vepředu, průvodce vzadu, nebylo kam. Když to konečně skončilo, už jsem viděl fialový kolečka...

Datum: 16.07.17 00:22
:-D :-D

Datum: 16.07.17 17:10

Amper, velmi neprozřetelné... to bych to Vás neřekla ! No, jsme jen lidé, a to ještě k tomu omylní... ;)

Od: hoststary
Datum: 10.07.17 16:15

Opravdu vyjímečné nouzové řešení s dostupnými prostředky (například pilot malého letadélka na dlouhém dálkovém letu, nebo kamioňák, apod.): sundat ponožku, do ponožky jako do obalu vložit kondom a opatrně, aby se o nějaký ostrý roh nebo hranu nepropíchnul se do kondomu vymočit, zavázat na uzel a i s ponožkou odložit až do doby, kdy ho půjde bezpečně a hygienicky vyhodit. Ponožka latex chrání před prodřením a také zajišťuje dosažitelnou velikost a tvar. Než to budete zkoušet opravdu, je dobré si to vyzkoušet naplněním vodou z vodovodního kohoutku, jak to vypadá při malém i větším naplnění.

Pro ženy by ve velké nouzi snad mohly posloužit nějaké hygienické prostředky používané při inkontinenci (neudržení moči), možná zadrží všechno množstí a nic neproteče? Nebo pomůcky na jedno použití pro ženy. Nebo pro močení ženy ve stoje kouzelný trychtýřek nebo místo toho ve veliké nouzi použít ve vhodném úhlu šikmo odříznutý horní konec petláhve samozřejmě bez víčka, pouze jako trychtýř. Ale to by musela odpovědět opravdu zkušená uživatelka.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 10.07.17 16:27
Ten kondom a ponozka je super napad.

Datum: 10.07.17 16:29

Zkuste tomu předejít a do kolony se vůbec nedostat. jezdím hodně po dálnicích a do kolony vjedu jen když je objízdná trasa pomalejší. To samozřejmě neplatí, když se stane nehoda těsně před vámi, ale to je velká náhoda. Takže používejte mapy s automat. aktualizací dopravy atd. Kolem dálnic je hodně objízdných tras, at ofiko nebo neofiko, používají hlavně složky IZS. Jinak řešit odběhnutím do křoví, za svodidla atd.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.